Mainzer Fastnacht
Mainzer Fastnacht
   
Rastliny nie sú tovarom vyrobeným v továrni, preto sú rozdielne. Upozorňujeme, že na ilustračných fotografiách sú zobrazené plne vyvinuté rastliny pestované za optimálnych podmienok. Na obrázku je jeden vybratý ukážkový exemplár. Každá rastlina sa do určitej miery odlišuje tvarom, farbou, veľkosťou a vzhľadom. To nemá vplyv na kvalitu rastliny.

Mainzer Fastnacht

Rosa hybrid 'Mainzer Fastnacht'® - Číslo tovaru 2200013
Obsah balenia:1 ks
Mainzer Fastnacht®, fialová. Príjemná harmónia vôní a farieb. Tieto cenné ušľachtilé rastliny vynikajú svojimi elegantnými kvetmi a hodvábne lesklými, nádhernými farbami. Ich veľké kvety kvitnú na dlhých stonkách.
7,00 € / balenie

Cena s DPH (brutto) plus prepravné náklady

Dodanie: September stred - Apríl koniec

Už prijímame objednávky!

Doba kvitnutia jún, júl, august, september, október
Stanovisko polotieň, slnečné
Doba výsadby September stred - Apríl koniec
Výsadbová vzdialenosť (cm) 50
Rezané kvety áno
Voňavé áno
Farba modrá (fialová)
Výška dospelej rastliny 60-80 cm
STANOVISKO: Slnečné a vzdušné PÔDA: Hlboko nakyprená, hlinitá – bohatá na živiny KVITNUTIE: Máj – október, fialové, orgovánové sfarbené, voňavé kvety LISTY: Svetlozelené VÝSADBA: Korene skrátiť, na 6 – 10 hod. dať do vody – potom skrátiť výhonky – štep by mal byť zakrytý asi 5 cm pôdou. HNOJENIE: Na jar 50 – 100 g viaczložkového hnojiva /m2 VÝŠKA: 60 – 80 cm REZ: V marci ponecháme 3 – 5 najsilnejších výhonkov – všetky skrátime na 4 – 6 očiek – všetky zamrznuté a suché výhonky odstrániť. PREZIMOVANIE: Prihrnieme zeminu a prikryjeme čečinou
Zákazníci tiež kúpili
Naposledy zobrazené