Liatra trpasličia, fialová (3)
Rastliny nie sú tovarom vyrobeným v továrni, preto sú rozdielne. Upozorňujeme, že na ilustračných fotografiách sú zobrazené plne vyvinuté rastliny pestované za optimálnych podmienok. Na obrázku je jeden vybratý ukážkový exemplár. Každá rastlina sa do určitej miery odlišuje tvarom, farbou, veľkosťou a vzhľadom. To nemá vplyv na kvalitu rastliny.

Liatra trpasličia, fialová (3)

Liatris spicata - Číslo tovaru 1125053
Obsah balenia:3 ks
Obľúbená trvalka, ktorú od júla do augusta zdobia vysoké klasy sa strapatými kvetmi. Tie vykvitajú postupne od zhora nadol. Kvety sú ružové až fialové. Listy sú úzke a tvoria prízemnú ružicu. Vysádzajte na slnečné stanovište do vlhkejšej, ale dobre priepustnej pôdy. Mrazuvzdorná, na zimu odporúčame chrániť zakrytím.
11,20 € / balenie

Cena s DPH (brutto) plus prepravné náklady

Doba kvitnutia júl, august, september
Stanovisko polotieň, slnečné
Mrazuvzdorné mrazuvzdorné
Výsadbová vzdialenosť (cm) 20-25
Farba ružová (pink)
V kontajneri áno
Výška dospelej rastliny 40-50 cm
STAMOVISKO: Slnečné, potrebuje veľa svetla. PÔDA: Ľahká, mierne úrodná, vlhká, nemá žiadne zvláštne nároky KVETY: júl - september, ružové až fialové VÝŠKA: 40-50 cm RAST: hustý, kompaktný, vzpriamený LISTY: podlhovasté, podobné tráve HNOJENIE: 1x na jar hnojivom na trvalky PREZIMOVANIE: Zimovzdorná, vo veľmi mokrej a ťažkej pôde je náchylná k hnilobám, preto ju v zime ľahko obložíme čečinou. VYUŽITIE: na obruby, do nádob POZOR! Obľúbená slimákmi a myšami - chrániť. Kvety radi navštevujú včely.
Zákazníci tiež kúpili
Naposledy zobrazené