Gigantomo rajčina (2)
Rastliny nie sú tovarom vyrobeným v továrni, preto sú rozdielne. Upozorňujeme, že na ilustračných fotografiách sú zobrazené plne vyvinuté rastliny pestované za optimálnych podmienok. Na obrázku je jeden vybratý ukážkový exemplár. Každá rastlina sa do určitej miery odlišuje tvarom, farbou, veľkosťou a vzhľadom. To nemá vplyv na kvalitu rastliny.

Gigantomo rajčina (2)

Solanum Lycoperiscum - Číslo tovaru 6660080
Obsah balenia:2 ks
Obrovská paradajka. Je to jedna z najväčších odrôd paradajok na svete. Jeho plody majú výbornú chuť. Plody sú červené s hmotnosťou až 1 kg a v priemere môžu merať až 20 cm. Paradajky sú veľmi chutné, mäsité vhodné najmä na ďalšie spracovanie do omáčok, kečupu a pod. Rastlina dorastá do výšky okolo 2 metrov. Nutná je opora pre rast, najmä kvôli hmotnosti plodov. Možno ich pestovať na záhrade alebo v skleníku. Odolná odroda.
11,90 € / balenie

Cena s DPH (brutto) plus prepravné náklady

Stanovisko slnečné
Výsadbová vzdialenosť (cm) 60-70
Doba dozrievania júl začiatok
STANOVISKO: Slnečné a chránené. PÔDA: Kvalitný substrát pre paradajky alebo zeleninu (bohatý na živiny). HNOJENIE: Organickým hnojivom, hnojivom na paradajky alebo zeleninu, dávať pozor na dávkovanie. VÝŠKA: cca. 1,5 – 2 m. POTREBA MIESTA: 60 – 80 cm. KVETY: Biele. KVITNUTIE: Júl – október. PLODY: Veľké a mäsité. ZBER: Júl – október. PREZIMOVANIE: Nie sú zimovzdorné, sú to jednoročné rastliny. TIP: Paradajka rastie najlepšie, pokiaľ je chránená zhora fóliou (parenisko), sklom alebo je umiestnená pod presahom strechy pri dome, je tak najlepšie chránená pred dažďom. Vyžadujú veľmi pevnú oporu pre rast.
Zákazníci tiež kúpili
Naposledy zobrazené