Redlove Odysso zimná jabloň s voľným koreňom
Redlove Odysso zimná jabloň s voľným koreňom
   
Rastliny nie sú tovarom vyrobeným v továrni, preto sú rozdielne. Upozorňujeme, že na ilustračných fotografiách sú zobrazené plne vyvinuté rastliny pestované za optimálnych podmienok. Na obrázku je jeden vybratý ukážkový exemplár. Každá rastlina sa do určitej miery odlišuje tvarom, farbou, veľkosťou a vzhľadom. To nemá vplyv na kvalitu rastliny.

Redlove Odysso zimná jabloň s voľným koreňom

Malus domestica 'Redlove Odysso' - Číslo tovaru 4480519
Obsah balenia:1 ks
Najsladšie zimné jablká. Sladká chuť po trojtýždňovom skladovaní ešte intenzívnejšia! Tmavočervené, chrumkavé, chutné plody. Štíhly strom, bohatá úroda. Veľké, zvnútra i zvonka červené plody. Dozrieva od začiatku októbra. Dlhodobo skladovateľná sorta. Plody sú vhodné na prípravu zdravej, občerstvujúcej, červenej jablčnej šťavy. Odroda rezistentná voči chrastavitosti, menej náchylná na múčnatku. Rodí už od druhého roka. Dodávame s voľným koreňom.
14,50 € / balenie

Cena s DPH (brutto) plus prepravné náklady

Dodanie: Október stred - Apríl koniec

Už prijímame objednávky!

Stanovisko slnečné
Doba výsadby Október stred - Apríl koniec
Mrazuvzdorné mrazuvzdorné
Výsadbová vzdialenosť (cm) 350
Doba dozrievania október začiatok
Výška dospelej rastliny 300 cm
STANOVISKO: Slnečné až polotienisté, chránené. PÔDA: Hlinitá, výživná, humózna, priepustná záhradná zemina. HNOJENIE: Pri výsadbe hnojíme stromy fosforečným hnojivom alebo kompostom, dobre uloženým maštaľným hnojom alebo rohovou múčkou. Na jar potom hnojivom na ovocné stromy. VÝŠKA: cca 3 metre VÝSADBA: Štep musí byť minimálne na výšku dlane nad zemou POTREBA MIESTA: cca 3 – 5 metrov KVETY: Prvé kvety a tvorba plodov je možná od 2. - 3. roku pestovania OPELENIE: Ak vyššie nie je konkrétne uvedené, je vhodným opeľovačom ktorákoľvek iná klasická odroda jablone. PREZIMOVANIE: Mrazuvzdorná REZ: Pri jesennej výsadbe nerežeme - až na jar (od januára do marca) vykonáme tzv. výchovný rez, ten každoročne opakujeme po dobu 5 rokov. POZNÁMKA: Pri sadení pridáme k stromu oporný kôl, ktorý ponecháme tak dlho, kým nevytvorí silný kmeň.
Zákazníci tiež kúpili
Naposledy zobrazené