Hnojivo na citrusy
Rastliny nie sú tovarom vyrobeným v továrni, preto sú rozdielne. Upozorňujeme, že na ilustračných fotografiách sú zobrazené plne vyvinuté rastliny pestované za optimálnych podmienok. Na obrázku je jeden vybratý ukážkový exemplár. Každá rastlina sa do určitej miery odlišuje tvarom, farbou, veľkosťou a vzhľadom. To nemá vplyv na kvalitu rastliny.

Hnojivo na citrusy

Citrustáp - Číslo tovaru 7703354
Obsah balenia:1 ks
Organické, tekuté hnojivo z obnoviteľných surovín. Zabráni vzniku nedostatku železa, výsledkom čoho je krásne zelené lístie. Odporúčame pre každý druh citrusov. Nie je vhodné pre Hydrokultúry. 250 ml.
11,70 € / balenie

Cena s DPH (brutto) plus prepravné náklady

Organické, tekuté NPK (3-2-5) hnojivo z rastlinných surovín pre citrusy. - obsah železa (0,3%) zabezpečuje zdravý rast rastlín a vývoj plodov - jeho silná vôňa a hustota, je charakteristickým znakom vysokého obsahu rastlinnej zložky (cukrová repa) - vďaka prírodnému zloženiu nie je nebezpečný na ľudí, ani zvieratá Obsah balenia 250 ml postačí na 50 liter vody Dávkovanie: 5 ml hnojiva / l vody – behom vegetácie prihnojujte 1 x týždenne Upozornenie: - hnojivo v zime používajte na rastliny uchovávané v miestnosti s izbovou teplotou 1x za dva týždne, rastliny uchovávané v chladnej miestnosti v zime nehnojte - nie je vhodný pre hydroponicky pestované rastliny Návod na použitie: - pred použitím pretrepte - uvoľnite vrchnák s odmerkou - do kanvice napustite polovicu množstva vody - na každý liter vody odmerajte a pridajte 5 ml hnojiva - pridajte druhú polovicu vody - zamiešané hnojivo je nutné použiť do 24 hodín
Zákazníci tiež kúpili
Naposledy zobrazené