Royal White poloťahavý muškát (3)
Royal White poloťahavý muškát (3)
   
Rastliny nie sú tovarom vyrobeným v továrni, preto sú rozdielne. Upozorňujeme, že na ilustračných fotografiách sú zobrazené plne vyvinuté rastliny pestované za optimálnych podmienok. Na obrázku je jeden vybratý ukážkový exemplár. Každá rastlina sa do určitej miery odlišuje tvarom, farbou, veľkosťou a vzhľadom. To nemá vplyv na kvalitu rastliny.

Royal White poloťahavý muškát (3)

Číslo tovaru 6609565
Obsah balenia:3 ks
Muškát poloťahavý s dvojitými bielymi kvetmi a s peknými zelenými listami. Kvitne počas celého leta a dobre znáša letné horúčavy.
11,00 € / balenie

Cena s DPH (brutto) plus prepravné náklady

Dodanie: Apríl začiatok - Júl koniec

Už prijímame objednávky!

Doba kvitnutia jún, júl, august, september
Stanovisko slnečné
Doba výsadby Apríl začiatok - Júl koniec
STANOVISKO: Slnečné až polotienisté, vzdušné a teplé PÔDA: Dobrá kvetinová zemina HNOJENIE: Týždenne tekutým hnojivom ZÁLIEVKA: Podľa potreby a poveternostných podmienok. Na slnečnom stanovišti je potreba vody vyššia, avšak je dôležité zabrániť premokreniu, premokrenie je často horšie ako sucho. POTREBA MIESTA: 6 - 8 rastlín na 1 m RAST: previsnutý, muškáty z rady "Royal" tvoria kratšie previsy (okolo 40 cm). KVETY: Poloplné zamatové, biele kvety DOBA KVITNUTIA: Od mája do prvých mrazov PREZIMOVANIE: Nie je mrazuvzdorná, jednoročná rastlina. Prezimovanie je možné vo svetlej, chladnej miestnosti bez mrazov - obmedzene zalievame, vo februári skrátime a prenesieme na teplejšie svetlé miesto - podľa potreby zalievame. Po ľadových mužoch opäť umiestnime von.
Zákazníci tiež kúpili
Naposledy zobrazené