Čiernooká Zuzana Slnečné duo (1)
Rastliny nie sú tovarom vyrobeným v továrni, preto sú rozdielne. Upozorňujeme, že na ilustračných fotografiách sú zobrazené plne vyvinuté rastliny pestované za optimálnych podmienok. Na obrázku je jeden vybratý ukážkový exemplár. Každá rastlina sa do určitej miery odlišuje tvarom, farbou, veľkosťou a vzhľadom. To nemá vplyv na kvalitu rastliny.

Čiernooká Zuzana Slnečné duo (1)

Thunbergia - Číslo tovaru 6603106
Obsah balenia:1 ks
Dekoratívna, ťahavá alebo previsnutá rastlina mimoriadne rýchleho rastu. Od jari do leta môže dosiahnuť dĺžku až 2 m. Veľké, jagavo žlté a oranžové kvety sú pastvou pre oči na každej terase. Silná, nenáročná rastlina.
11,60 € / balenie

Cena s DPH (brutto) plus prepravné náklady

Dodanie: Marec stred - Júl koniec

Už prijímame objednávky!

Doba kvitnutia máj, jún, júl, august, september, október
Stanovisko polotieň, slnečné
Doba výsadby Marec stred - Júl koniec
Mrazuvzdorné citlivé na mráz
Výsadbová vzdialenosť (cm) 50-80
Farba žltá (oranžová)
V kontajneri áno
Výška dospelej rastliny 280 cm
STANOVISKO: Slnečné, teplé PÔDA: Bohatá na živiny, úrodná HNOJENIE: 1x týždenne univerzálnym tekutým hnojivom ZÁLIEVKA: Dostatočne zalievať ale vyvarovať sa premokreniu POTREBA MIESTA: asi 40 až 60 cm RAST: Plazivý, popínavý, vyžaduje oporu VÝŠKA: cca 2 - 3 m (podľa podmienok!), v kvetináči len 1,5 - 2 m KVETY: Žlté a oranžové s tmavým stredom, zvädnuté kvety odstrániť DOBA KVITNUTIA: Od mája do októbra PREZIMOVANIE: Nie je mrazuvzdorná, jednoročná rastlina, množenie semienkami.
Zákazníci tiež kúpili
Naposledy zobrazené