Gaura Butterflies (3)
Rastliny nie sú tovarom vyrobeným v továrni, preto sú rozdielne. Upozorňujeme, že na ilustračných fotografiách sú zobrazené plne vyvinuté rastliny pestované za optimálnych podmienok. Na obrázku je jeden vybratý ukážkový exemplár. Každá rastlina sa do určitej miery odlišuje tvarom, farbou, veľkosťou a vzhľadom. To nemá vplyv na kvalitu rastliny.

Gaura Butterflies (3)

Gaura lindheimeri 'Siskiyou Pink' - Číslo tovaru 1123457
Obsah balenia:3 ks
Jedna z najdlhšie kvitnúcich trvaliek. Prekrásna, trvalka silného rastu v ružovej farbe. Dlhodobé kvitnutie.Tenké, ale pevné stonky nesú jemne ružové kvety zaujímavého tvaru. Preferuje slnečné stanovisko a mierne vlhkú pôdu.
11,60 € / balenie

Cena s DPH (brutto) plus prepravné náklady

Doba kvitnutia máj, jún, júl
Stanovisko polotieň, slnečné
Mrazuvzdorné mrazuvzdorné
Výsadbová vzdialenosť (cm) 30 - 50
Rezané kvety áno
Výška dospelej rastliny 40-60 cm
STANOVISKO: Slnečné až polotienisté, teplé a suché PÔDA: Bohatá na živiny, priepustná s prímesou piesku HNOJENIE: Nie je nutné. Rastliny v kvetináči 1x za mesiac tekutým univerzálnym hnojivom – od augusta už nie je nutné hnojiť! ZÁLIEVKA: Nepremokryť, zaliať až keď je vrchná pôda suchá VÝŠKA: cca 50 cm VÝSADBOVÁ VZDIALENOSŤ: Približne 50 cm RAST: Kompaktný, bujný KVETY: Ružové DOBA KVITNUTIA: Od mája do júla, kvitne krátko REZ: Na jar, odkvitnuté kvety odstrihnúť a výhonky skrátiť na 10 cm PREZIMOVANIE: Mrazuvzdorný, zvyšné stonky ponechať na rastline do jari a rastlinu dobre zakryť pred mrazom čečinou.
Zákazníci tiež kúpili
Naposledy zobrazené