Zvonček klbkatý, modrý (3)
Zvonček klbkatý, modrý (3)
   
Rastliny nie sú tovarom vyrobeným v továrni, preto sú rozdielne. Upozorňujeme, že na ilustračných fotografiách sú zobrazené plne vyvinuté rastliny pestované za optimálnych podmienok. Na obrázku je jeden vybratý ukážkový exemplár. Každá rastlina sa do určitej miery odlišuje tvarom, farbou, veľkosťou a vzhľadom. To nemá vplyv na kvalitu rastliny.

Zvonček klbkatý, modrý (3)

Campanula glomerata - Číslo tovaru 1122626
Obsah balenia:3 ks
Prekrásny záhonovy kvet vhodný i na rez. Pevná priama stonka je zakončená klbkom modrofialových kvetín. Dlhá doba kvitnutia. Svojími modrofialovými kvetmi na dlhých stonkách pôsobí dekoratívne nie len v záhonoch, ale aj vo váze. Váš záhon zmení na kvetinové more.
9,82 € / balenie

Cena s DPH (brutto) plus prepravné náklady

Doba kvitnutia jún, júl, august
Stanovisko polotieň, slnečné
Mrazuvzdorné mrazuvzdorné
Výsadbová vzdialenosť (cm) 30
Rezané kvety áno
V kontajneri áno
Výška dospelej rastliny 50-60 cm
STANOVISKO: Slnečné až polotienisté PÔDA: Priepustná s podielom minerálnych látok ako je piesok alebo jemný štrk. HNOJENIE: Podľa potreby hnojivom na trvalky a na jeseň sa môže pridať zemina s kompostom. VÝŠKA: cca 60 cm KVETY: Modrofialové kvety. Odkvitnuté kvety odstraňovať, podporí sa tým neskoršie kvitnutie DOBA KVITNUTIA: Jún – august REZ: Odkvitnuté kvety a zaschnuté výhonky na jeseň odstrániť PREZIMOVANIE: Mrazuvzdorný, na zimu zakryť čečinou.
Zákazníci tiež kúpili
Naposledy zobrazené