Astilba 3 farby
Rastliny nie sú tovarom vyrobeným v továrni, preto sú rozdielne. Upozorňujeme, že na ilustračných fotografiách sú zobrazené plne vyvinuté rastliny pestované za optimálnych podmienok. Na obrázku je jeden vybratý ukážkový exemplár. Každá rastlina sa do určitej miery odlišuje tvarom, farbou, veľkosťou a vzhľadom. To nemá vplyv na kvalitu rastliny.

Astilba 3 farby

Astilbe arendsii hybr. - Číslo tovaru 1134105
Obsah balenia:3 ks
Veľmi populárna, dlho kvitnúca trvalka. Táto trvalka je charakteristická svojou vzpriamenou stonkou a kríkovitým rastom. Vysádza sa do kyprej humusovej, kyslej pôdy! Astilba 3 farby: 1 červené, 1 ružové, 1 biele.
13,70 € / balenie

Cena s DPH (brutto) plus prepravné náklady

Doba kvitnutia máj, jún, júl, august
Stanovisko polotieň, slnečné
Mrazuvzdorné mierne mrazuvzdorné
Výsadbová vzdialenosť (cm) 40-50
Rezané kvety áno
V kontajneri áno
Výška dospelej rastliny 40-70 cm
STANOVISKO: Slnečné – polotienisté, rastie aj v tieni PÔDA: Humózna, hlinitá, mierne kyslá, vydrží vo vlhkých polohách – čím je slnečnejšie a vyššie položené miesto, tým potrebuje viac vlhkosti – rastlina nesmie mať suchý koreňový bal. HNOJENIE: Apríl/máj viaczložkovým hnojivom na trvalky VÝŠKA: cca 40 – 70 cm POTREBA MIESTA: Asi 40 cm VÝSADBOVÁ VZDIALENOSŤ: cca 30 – 40 cm RAST: Krovitý, hustý, široký KVETY: kvitne jún – august, červené, ružové, biele PREZIMOVANIE: Odumreté listy môžete nechať ako mulč a ako ochranu proti mrazu.
Zákazníci tiež kúpili
Naposledy zobrazené