Kotúč alpínsky
Rastliny nie sú tovarom vyrobeným v továrni, preto sú rozdielne. Upozorňujeme, že na ilustračných fotografiách sú zobrazené plne vyvinuté rastliny pestované za optimálnych podmienok. Na obrázku je jeden vybratý ukážkový exemplár. Každá rastlina sa do určitej miery odlišuje tvarom, farbou, veľkosťou a vzhľadom. To nemá vplyv na kvalitu rastliny.

Kotúč alpínsky

Eryngium alpinum 'Blue Star' - Číslo tovaru 1140875
Obsah balenia:1 ks
S týmito magickými modrými kvetmi je ideálny do skaliek. Vysádzajte do piesčitej, priepustnej pôdy. Kvety sú vhodné na vysušenie.
11,20 € / balenie

Cena s DPH (brutto) plus prepravné náklady

Dodanie: Marec začiatok - November koniec

Už prijímame objednávky!

Doba kvitnutia júl, august
Stanovisko polotieň, slnečné
Doba výsadby Marec začiatok - November koniec
Výsadbová vzdialenosť (cm) 30
Rezané kvety áno
Farba modrá (fialová)
V kontajneri áno
Výška dospelej rastliny 60-80 cm
STANOVISKO: slnečné PÔDA: Bežná záhradná zemina s prímesou piesku, dobre odvodnená. Neznáša premokrenie! HNOJENIE: nie je nutné VÝŠKA: Približne 60 - 80 cm (podľa podmienok), potreba miesta cca 30 cm. KVETY: Majú kovovo modrastú farbu. Sú mierne pichľavé a veľmi dekoratívne ako doplnok k rezaným kvetom (ako čerstvým, tak do suchej väzby). Obsahujú veľa nektáru pre hmyz. Listy sú "vykrajované". KVITNUTIE: Júl - august / september REZ: Neskoro na jeseň skrátiť až pri zemi. PREZIMOVANIE: Mrazuvzdorná trvalka. Zakryť pred mrazom čečinou.
Zákazníci tiež kúpili
Naposledy zobrazené