Kamélia Bonomiana
Rastliny nie sú tovarom vyrobeným v továrni, preto sú rozdielne. Upozorňujeme, že na ilustračných fotografiách sú zobrazené plne vyvinuté rastliny pestované za optimálnych podmienok. Na obrázku je jeden vybratý ukážkový exemplár. Každá rastlina sa do určitej miery odlišuje tvarom, farbou, veľkosťou a vzhľadom. To nemá vplyv na kvalitu rastliny.

Kamélia Bonomiana

Camellia jap. 'Bonomiana' - Číslo tovaru 3317226
Obsah balenia:1 ks
Plnokvetý, prekrásny okrasný ker. Ich lesklé tmavozelené listy a elegantné kvety priťahujú pozornosť. Plné ružové kvety s červenými prúžkami majú príjemnú voňu.
14,30 € / balenie

Cena s DPH (brutto) plus prepravné náklady

Doba kvitnutia marec, apríl
Stanovisko polotieň, slnečné
Mrazuvzdorné mierne mrazuvzdorné
Voňavé áno
Farba viacfarebná (pestrá)
V kontajneri áno
Výška dospelej rastliny 150-200 cm
Vždyzelené áno
STANOVISKO: Slnečné až polotieň, chránené pred vetrom. Premokrenie a sucho rastline škodí. PÔDA: Kyslá, humózna, kyprá, vlhká. Môžeme použiť zeminu pre rododendrony. HNOJENIE: 1x po odkvitnutí hnojivom na rododendrony (len ½ dávkovania). STAROSTLIVOSŤ: Počas kvitnutia bohato zalievať, inak opadajú púčiky. REZ: je možný vykonávať po odkvitnutí. VÝŠKA: 1,5 m – 2 m POTREBA MIESTA: 1,5 m LISTY: Tmavo zelené a silno lesklé KVETY: Marec - apríl, plné ružové s červenými prúžkami. PREZIMOVANIE: Prezimovanie je možné aj v chladnej a svetlej miestnosti, čas od času rosiť. Vždy sa ale uistiť, aby nezostala žiadna voda v podmiske a rastlina nebola premokrená.
Zákazníci tiež kúpili
Naposledy zobrazené