Plamienok Apple Blossom
Rastliny nie sú tovarom vyrobeným v továrni, preto sú rozdielne. Upozorňujeme, že na ilustračných fotografiách sú zobrazené plne vyvinuté rastliny pestované za optimálnych podmienok. Na obrázku je jeden vybratý ukážkový exemplár. Každá rastlina sa do určitej miery odlišuje tvarom, farbou, veľkosťou a vzhľadom. To nemá vplyv na kvalitu rastliny.

Plamienok Apple Blossom

Clematis armandii 'Apple Blossom' - Číslo tovaru 3328189
Obsah balenia:1 ks
Stálozelenými listami podobnými listom rododendronu a ružovobielymi kvetmi vanilkovej vône je raritou medzi plamienkami. Veľkosť pri dodaní 40 – 60 cm. Kvitne: marec – máj, výška 6 m.
25,30 € / balenie

Cena s DPH (brutto) plus prepravné náklady

Doba kvitnutia marec, apríl
Stanovisko polotieň, slnečné
Mrazuvzdorné mrazuvzdorné
Výsadbová vzdialenosť (cm) 100-150
Voňavé áno
Farba ružová (pink)
V kontajneri áno
Výška dospelej rastliny 600 cm
Vždyzelené áno
STANOVISKO: Slnečné až polotieň. Pôda by mala byť zatienená pôdopokryvnými rastlinami alebo zakrpatenými ihličnanmi, aby oblasť pri koreňoch vďaka intenzívnemu slnečnému žiareniu nevyschla. PÔDA: Hlboko nakyprená, chladná a bohatá na živiny (piesočnatá alebo hlinitá). HNOJENIE: Na jar aj pri nasadzovaní kvetov hnojivom na popínavé rastliny. VÝŠKA: Asi 6 m. RAST: Popínavý, potrebuje oporu na pnutie. KVETY: Biele až ružovkasté. Marec - máj, kvitne na viacročnom dreve. REZ: Na jar presvetliť, odstrániť zmrznuté výhonky. ZIMA: Mrazuvzdorný, stále zelený. Pôdu okolo koreňov mulčovať čečinou.
Zákazníci tiež kúpili
Naposledy zobrazené