Brečtan (3)
Rastliny nie sú tovarom vyrobeným v továrni, preto sú rozdielne. Upozorňujeme, že na ilustračných fotografiách sú zobrazené plne vyvinuté rastliny pestované za optimálnych podmienok. Na obrázku je jeden vybratý ukážkový exemplár. Každá rastlina sa do určitej miery odlišuje tvarom, farbou, veľkosťou a vzhľadom. To nemá vplyv na kvalitu rastliny.

Brečtan (3)

Hedera helix - Číslo tovaru 3344009
Obsah balenia:3 ks
Vždyzelená, popínavá rastlina. Úchytnými koreňmi sa vyšplhá na steny, stromy, ale rýchlo sa rozmnoží aj na zemi a dobre pokrýva. Nenáročná, mrazuvzdorná rastlina, dobre znáša aj tienisté miesta.
5,60 € / balenie

Cena s DPH (brutto) plus prepravné náklady

Stanovisko tieň, polotieň, slnečné
Mrazuvzdorné mrazuvzdorné
V kontajneri áno
Výška dospelej rastliny 500-1000 cm
Vždyzelené áno
STANOVISKO: Východné, severné a severozápadné steny, popr. predpestované nízke kríky na zatienenie koreňov. Na veľmi slnečnom stanovišti sa na základe vysokého záhrevu múrov nemusia vytvoriť na výhonkoch žiadne úchytné korene. Tiež porézna omietka s hrubým povrchom môže brániť prichyteniu. HNOJENIE: Nie je nutné, mulčovať lístím, pokosenou trávou a kompostom. Na jar túto vrstvu neodstraňovať, dávame tým rastline prírodné živiny. POTREBA MIESTA: Na pokrytie plochy: 2 ks brečtanov na 1 – 1,5 m. Prvé 2 roky rastie veľmi pomaly, potom sa rast značne zrýchli. VÝŠKA: 5 - 10 m aj viac. KVETY: Nenápadné KVITNUTIE: Kvitne prvýkrát až po niekoľkých rokoch. PREZIMOVANIE: Mrazuvzdorný, vždyzelený.
Zákazníci tiež kúpili
Naposledy zobrazené