Plamienok Taiga
Plamienok Taiga
Plamienok Taiga
     
Rastliny nie sú tovarom vyrobeným v továrni, preto sú rozdielne. Upozorňujeme, že na ilustračných fotografiách sú zobrazené plne vyvinuté rastliny pestované za optimálnych podmienok. Na obrázku je jeden vybratý ukážkový exemplár. Každá rastlina sa do určitej miery odlišuje tvarom, farbou, veľkosťou a vzhľadom. To nemá vplyv na kvalitu rastliny.

Plamienok Taiga

Clematis Taiga - Číslo tovaru 3328937
Obsah balenia:1 ks
Atraktívny plamienok z Japonska. Má pestrofarebné kvety, vo veľkosti cca. 10 cm. Kvety sa menia podľa ročného obdobia. V Anglicku a Holandsku bol ocenený zlatou a striebornou medailou.
24,20 € / balenie

Cena s DPH (brutto) plus prepravné náklady

Doba kvitnutia jún, júl, august, september
Stanovisko polotieň, slnečné
Mrazuvzdorné mierne mrazuvzdorné
Farba viacfarebná (pestrá)
V kontajneri áno
Výška dospelej rastliny 250 cm
STANOVISKO: Slnečné až tienisté PÔDA: Priepustná, humózná, bohatá na živiny HNOJENIE: Pred rašením výhonkov na jar hnojivom na popínavé rastliny. VÝŠKA: 250 - 300 cm POTREBA MIESTA: Asi 100 m RAST: popínavý KVETY: Jún / september, plné, okvetné lístky sú fialové s bielou až zelenkastou špičkou REZ: V marci sa musia výhonky skrátiť asi na 25 cm. PREZIMOVANIE: Zimovzdorný, odporúčame na zimu chrániť. EXTRA – TIP: Plamienok vyžaduje vlhkú pôdu, je výhodné zakrytie pôdy u koreňoch rastlín napr. pôdopokryvnými rastlinami.
Zákazníci tiež kúpili
Naposledy zobrazené