Plamienok Yukiokoshi
Rastliny nie sú tovarom vyrobeným v továrni, preto sú rozdielne. Upozorňujeme, že na ilustračných fotografiách sú zobrazené plne vyvinuté rastliny pestované za optimálnych podmienok. Na obrázku je jeden vybratý ukážkový exemplár. Každá rastlina sa do určitej miery odlišuje tvarom, farbou, veľkosťou a vzhľadom. To nemá vplyv na kvalitu rastliny.

Plamienok Yukiokoshi

Clematis Yukiokoshi - Číslo tovaru 4401926
Obsah balenia:1 ks
Prináša množstvo kvetov. Snehobiele kvety so zelenkavým pruhovaním, môžu mať až 15 cm. Kvitne od mája do júna a druhé kvitnutie je od augusta do septembra.
22,50 € / balenie

Cena s DPH (brutto) plus prepravné náklady

Doba kvitnutia máj, jún, júl, august, september, október
Stanovisko polotieň, slnečné
Farba bielá
Výška dospelej rastliny 300 cm
STANOVISKO: Slnečné až polotienisté. PÔDA: Hlboko nakyprená, bohatá na živiny (piesočnatá alebo hlinitá). HNOJENIE: Na jar pred rašením výhonkov hnojivom na popínavé rastliny. VÝŠKA: Asi 3 m. RAST: Popínavý, potrebuje oporu na pnutie. KVETY: Biele. KVITNUTIE: Jún – september, kvitne na viacročnom dreve. REZ: Na jar presvetliť, odstrániť zmrznuté výhonky. PREZIMOVANIE: Zimovzdorný, vždyzelený. Pôdu okolo koreňov zakryť čečinou. EXTRA - TIP: Klematis vyžaduje stále vlhkú pôdu, odporúča sa pôdu pri koreňoch zatieniť napr. pôdopokryvnými trvalkami.
Zákazníci tiež kúpili
Naposledy zobrazené