Plamienok Princezná Diana
Rastliny nie sú tovarom vyrobeným v továrni, preto sú rozdielne. Upozorňujeme, že na ilustračných fotografiách sú zobrazené plne vyvinuté rastliny pestované za optimálnych podmienok. Na obrázku je jeden vybratý ukážkový exemplár. Každá rastlina sa do určitej miery odlišuje tvarom, farbou, veľkosťou a vzhľadom. To nemá vplyv na kvalitu rastliny.

Plamienok Princezná Diana

Clematis texensis 'Princess Diana' - Číslo tovaru 3328919
Obsah balenia:1 ks
Bujne kvitnúca popínavá rastlina. Veľké, elegantné svetloružové kvety sú dlhodobou ozbodou stien alebo plotov. Veľkosť pri dodaní 60 – 80 cm. Doba kvitnutia júl – september, výška 3 m.
24,50 € / balenie

Cena s DPH (brutto) plus prepravné náklady

Doba kvitnutia júl, august, september
Stanovisko polotieň, slnečné
Farba ružová (pink)
V kontajneri áno
Výška dospelej rastliny 300 cm
STANOVISKO: Slnečné až polotienisté. Pôda by mala byť zatienená pôdopokryvnými rastlinami alebo zakrslými ihličnanmi, aby oblasť u koreňoch kvôli intenzívnemu slnečnému žiareniu nevyschla. PÔDA: Hlboko nakyprená, chladná a bohatá na živiny (piesočná alebo hlinitá) HNOJENIE: Na jar, a pri nasadení kvetov hnojivom na popínavé rastliny. VÝŠKA: Asi 3 m RAST: Popínavý, potrebuje oporu k popínaniu. KVETY: Ružovo-červené až červené, na vnútornej strane vytvárajú okvetné lístky biele špičky. Kvety sa podobajú tulipánom. Máj až september, kvitne na viacročných konároch. REZ: Na jar presvetľovať, odstrániť zamrznuté výhonky. PREZIMOVANIE: Mrazuvzdorný, pôdu okolo koreňov mulčovať čečinou.
Zákazníci tiež kúpili
Naposledy zobrazené