Albízia hodvábna
Albízia hodvábna
   
Rastliny nie sú tovarom vyrobeným v továrni, preto sú rozdielne. Upozorňujeme, že na ilustračných fotografiách sú zobrazené plne vyvinuté rastliny pestované za optimálnych podmienok. Na obrázku je jeden vybratý ukážkový exemplár. Každá rastlina sa do určitej miery odlišuje tvarom, farbou, veľkosťou a vzhľadom. To nemá vplyv na kvalitu rastliny.

Albízia hodvábna

Albizia julibrissin - Číslo tovaru 3309725
Obsah balenia:1 ks
Strom dáždnikovitého tvaru dorastá do výšky 6-8 m. Zdobia ho zvláštne ružovofialové kvety s viacerými tyčinkami. Výsadba na chránené, slnečné miesto. Prvú zimu je nutné chrániť kmeň pred mrazmi zakrytím. Doba kvitnutia júl – august. Veľkosť pri dodaní: 30 – 40 cm. Kontajnerovaná rastlina.
37,50 € / balenie

Cena s DPH (brutto) plus prepravné náklady

Doba kvitnutia júl, august
Stanovisko polotieň, slnečné
Mrazuvzdorné mierne mrazuvzdorné
Výsadbová vzdialenosť (cm) 250-300
Farba ružová (pink)
V kontajneri áno
Výška dospelej rastliny 400-500 cm
STANOVISKO: Slnečné až polotienisté PÔDA: K pôde tolerantný, uprednostňuje však priepustnú humóznu pôdu, môže byť aj piesočná alebo štrkovitá. HNOJENIE: Na jar podľa potreby organickým hnojivom. VÝŠKA: až 5 metrov POTREBA MIESTA: 3 metre RAST: Strom s korunou v tvare dáždnika. LISTY: Podobné mimóze, jemné s drobnými lístkami, podobné papradi, zelenej farby. KVETY: Jún/júl – od 3. roku, ružovej farby. REZ: Môže byť vykonaný na jar pre udržanie tvaru. PREZIMOVANIE: Mrazuvzdorná – odporúčame chrániť korene zakrytím vrstvou lístia alebo jedľovou čečinou.
Zákazníci tiež kúpili
Naposledy zobrazené