Hibiscus-Trio
Rastliny nie sú tovarom vyrobeným v továrni, preto sú rozdielne. Upozorňujeme, že na ilustračných fotografiách sú zobrazené plne vyvinuté rastliny pestované za optimálnych podmienok. Na obrázku je jeden vybratý ukážkový exemplár. Každá rastlina sa do určitej miery odlišuje tvarom, farbou, veľkosťou a vzhľadom. To nemá vplyv na kvalitu rastliny.

Hibiscus-Trio

Hibiscus syriacus 'Tricolor' - Číslo tovaru 3302606
Obsah balenia:1 ks
Koncom leta rozkvitá množstvo zvončekových kvetov v žiarivých farbách: fialovo-modré, ružovo-červené a bielo-ružové. Výška kmeňa asi 70 cm. Dodávame v kontajneri.
74,60 € / balenie

Cena s DPH (brutto) plus prepravné náklady

Dodanie: Marec začiatok - November koniec

Už prijímame objednávky!

Doba kvitnutia júl, august, september, október
Stanovisko polotieň, slnečné
Doba výsadby Marec začiatok - November koniec
Mrazuvzdorné mierne mrazuvzdorné
Farba viacfarebná (pestrá)
V kontajneri áno
STANOVISKO: Slnečné až polotienisté, svetlé a teplé PÔDA: Úrodná a dobre priepustná, udržiavať stále mierne vlhkú. HNOJENIE: 1x týždenne tekutým hnojivom v priebehu rastu. ZÁLIEVKA: Udržiavať substrát mierne vlhký VÝŠKA: Asi 1,5 metra, výška kmeňa cca 70 cm. RAST: Tri vzájomne prepletené kmene, rastú vzpriamene. Rašenie začína pomerne neskoro – v máji. KVETY: Od júna/júla do októbra. REZ: Skoro na jar (február/marec) skrátiť minuloročné výhonky na dĺžku niekoľkých očiek. Odstrániť zamrznuté a krížiace sa výhonky. Rez vždy vykonávajte nad vonkajším očkom. PREZIMOVANIE: Nie je plne mrazuvzdorný. Dobrá ochrana je potrebná najmä v prvých rokoch. Odporúčame obaliť aj kmeň rastliny a zakryť čečinou. Pri pestovaní v nádobe je nutné kvetináč podložiť a odstrániť podmisku aby mohla neobmedzene odtekať prípadná voda. Nádobu aj rastlinu obaľte netkanou textíliou, jutovinou alebo novinami.
Zákazníci tiež kúpili
Naposledy zobrazené