Lantana menlivá Multicolor (3)
Rastliny nie sú tovarom vyrobeným v továrni, preto sú rozdielne. Upozorňujeme, že na ilustračných fotografiách sú zobrazené plne vyvinuté rastliny pestované za optimálnych podmienok. Na obrázku je jeden vybratý ukážkový exemplár. Každá rastlina sa do určitej miery odlišuje tvarom, farbou, veľkosťou a vzhľadom. To nemá vplyv na kvalitu rastliny.

Lantana menlivá Multicolor (3)

Lantana camara 'Multicolor', 'Dragonfruit' - Číslo tovaru 6608664
Obsah balenia:3 ks
Svoj názov dostala po kvetoch, ktoré stále menia svoju farbu, čím každého očaria. Obľubuje slnečné miesto, kvitne celé leto.
10,30 € / balenie
1. balenia od: 10,30 €/ balenie
2. balenia od: 9,30 €/ balenie

Cena s DPH (brutto) plus prepravné náklady

Dodanie: Marec stred - Júl koniec

Už prijímame objednávky!

Doba kvitnutia máj, jún, júl, august, september
Stanovisko polotieň, slnečné
Doba výsadby Marec stred - Júl koniec
Mrazuvzdorné citlivé na mráz
Výsadbová vzdialenosť (cm) 30 - 50
Farba viacfarebná (pestrá)
Výška dospelej rastliny 50-80 cm
STANOVISKO: Slnečné, chránené proti vetru PÔDA: Priepustná kvetinová zemina HNOJENIE: Tekutým hnojivom – cca 2x mesačne ZÁLIEVKA: Mierna KVATY: Mení farbu kvetov od bielej cez svetlo žltú k oranžovej, tmavočervenej a fialovej. Vďaka častej zmene farby kvetov dostáva koruna charakteristický pestrý vzhľad. Odkvitnuté kvety odstraňujeme. KVITNUTIE: máj - september REZ: Znáša každý rez (neskoro na jeseň alebo skoro na jar). PREZIMOVANIE: Na svetlom a chladnom mieste bez mrazov, mierna zálievka POZOR: Tvorí plody, ktoré nie sú jedlé. Rastlina je jedovatá! EXTRA TIP: Stálym zaštipovaním mladých výhonkov v letných mesiacoch obmedzíme tvorbu plodov.
Zákazníci tiež kúpili
Naposledy zobrazené