Muškát Sunrise Mandarin (3)
Muškát Sunrise Mandarin (3)
   
Rastliny nie sú tovarom vyrobeným v továrni, preto sú rozdielne. Upozorňujeme, že na ilustračných fotografiách sú zobrazené plne vyvinuté rastliny pestované za optimálnych podmienok. Na obrázku je jeden vybratý ukážkový exemplár. Každá rastlina sa do určitej miery odlišuje tvarom, farbou, veľkosťou a vzhľadom. To nemá vplyv na kvalitu rastliny.

Muškát Sunrise Mandarin (3)

Pelargonium z. Sunrise Mandarin - Číslo tovaru 6609486
Obsah balenia:3 ks
Jeho nápadne jasné, oranžovo-červené veľké kvety priťahujú pozornosť. Silne rastúca, odolná odroda, ktorá bohato kvitne počas leta. Neúnavne kvitne od mája do prvých mrazov. Odolný, nenáročný na pestovanie. Krásna ozdoba na záhony, balkónové nádoby, kvetináče.
9,95 € / balenie
1. balenia od: 9,95 €/ balenie
2. balenia od: 7,45 €/ balenie
3. balenia od: 6,50 €/ balenie

Cena s DPH (brutto) plus prepravné náklady

Dodanie: Apríl začiatok - Júl koniec

Už prijímame objednávky!

Doba kvitnutia máj, jún, júl, august, september
Stanovisko polotieň, slnečné
Doba výsadby Apríl začiatok - Júl koniec
Výška dospelej rastliny 40 cm
STANOVISKO: Slnečné – polotienisté, vzdušné a teplé. PÔDA: Dobrá kvetinová zemina. HNOJENIE: Týždenne tekutým hnojivom, napr. náš Duostar Sprint. ZÁLIEVKA: Podľa potreby a poveternostných podmienok. POTREBA MIESTA: Asi 6 rastlín na 1 m RAST: Vzpriameny. KVITNUTIE : Od mája do prvých mrazíkov. KVETY: Veľké, poloplné, žiarivo oranžovo-červené, uvädnuté kvety neustále odstraňujeme. PREZIMOVANIE: Nie je mrazuvzdorný, jednoročná rastlina. Prezimovanie je možné vo svetlej + chladnej, bezmrazej miestnosti – obmedzene zalievame, vo februári skrátime a prenesieme na teplejšie svetlé miesto – podľa potreby zalievame. Po ľadových mužoch opäť umiestnime von.
Zákazníci tiež kúpili
Naposledy zobrazené