Krásnoočko Up Tick (3)
Krásnoočko Up Tick (3)
   
Rastliny nie sú tovarom vyrobeným v továrni, preto sú rozdielne. Upozorňujeme, že na ilustračných fotografiách sú zobrazené plne vyvinuté rastliny pestované za optimálnych podmienok. Na obrázku je jeden vybratý ukážkový exemplár. Každá rastlina sa do určitej miery odlišuje tvarom, farbou, veľkosťou a vzhľadom. To nemá vplyv na kvalitu rastliny.

Krásnoočko Up Tick (3)

Coreopsis grandiflora UpTick™ Gold & Bronze - Číslo tovaru 1104600
Obsah balenia:3 ks
Veľkokvetá a kompaktná trvalka, ktorá vás poteší veľkými a žiarivými kvetmi. Vďaka žiarivo žltým kvetom s tmavočervenými očkom v kombinácii so sviežim zeleným olistením vzniká nádherný kontrast, ktorý sa stáva skutočným pútačom vo vašej záhrade. Rastlinka magicky priťahuje aj dôležitý prospešný hmyz ako včely či motýle. Ideálne na pestovanie na záhonoch alebo v nádobách, no kvietok pekne viniká aj ako rezaný kvet. Odolná voči teplu a chorobám, ako je múčnatka.
15,50 € / balenie

Cena s DPH (brutto) plus prepravné náklady

Doba kvitnutia jún, júl, august
Stanovisko slnečné
Mrazuvzdorné mrazuvzdorné
Výsadbová vzdialenosť (cm) 30
Rezané kvety áno
Farba žltá (oranžová)
Výška dospelej rastliny 40 cm
STANOVISKO: Slnečné, polotienisté. PÔDA: Úrodná, dobre priepustná. VÝŠKA: Listy približne 25 – 30 cm vysoké, kvetné stopky sú vyššie, približne 60 – 70 cm. Majú tendenciu „ťahať“ za slnkom – poprípade podoprieť. RAST: Hustá trvalka, v dolnej časti drevnatie. KVETY: Podľa poveternostných podmienok, jún – september. Žlté s oranžovým stredom, odkvitnuté kvety uštipnúť. Možno použiť ako rezanú kvetinu. REZ: V januári/februári skrátiť, aby sa zabránilo drevnateniu. PREZIMOVANIE: Mrazuvzdorná rastlina, zostáva zelená. Mladé rastliny pred mrazmi ochrániť mulčom alebo čečinou.
Zákazníci tiež kúpili
Naposledy zobrazené