Gaura lindheimerova - veľký kvetináč
Rastliny nie sú tovarom vyrobeným v továrni, preto sú rozdielne. Upozorňujeme, že na ilustračných fotografiách sú zobrazené plne vyvinuté rastliny pestované za optimálnych podmienok. Na obrázku je jeden vybratý ukážkový exemplár. Každá rastlina sa do určitej miery odlišuje tvarom, farbou, veľkosťou a vzhľadom. To nemá vplyv na kvalitu rastliny.

Gaura lindheimerova - veľký kvetináč

Gaura lindheimeri - Číslo tovaru 1130662
Obsah balenia:1 ks
Nádherná trvalka so silným rastom a ružovými kvetmi. Kvitne neúnavne takmer počas celej vegetácie. Je vhodná do slnečných záhonov ale pestuje sa aj v nádobe spolu s letničkami. Pôda by mala byť dobre priepustná. Silné rastliny v 14 cm kvetináčoch.
6,50 € / balenie

Cena s DPH (brutto) plus prepravné náklady

Doba kvitnutia júl, august, september
Stanovisko slnečné
Mrazuvzdorné mrazuvzdorné
Výsadbová vzdialenosť (cm) 30 - 50
Výška dospelej rastliny 40-60 cm
STANOVISKO: slnečné, výborne znášajú sucho PÔDA: priepustná piesočnatá alebo hlinitopiesočnatá a výživná HNOJENIE: viaczložkovým hnojivom na trvalky REZ: po odkvitnutí zostrihajte celý trs, odporúča sa na jar VÝŠKA: 40 – 60 cm POTREBA MIESTA: 7 ks/m² VÝSADBOVÁ VZDIALENOSŤ: 20 – 30 cm RAST: kompaktný KVETY: štvorité ružové, kvitne júl – september, často až do prvých mrazov PREZIMOVANIE: mrazuvzdorná ale býva náchylná na mráz a vymrznutie koreňov, ak je zasadená v ťažkej mokrej zemine, chráňte prihrnutím lístia alebo prikrytím čečinou
Zákazníci tiež kúpili
Naposledy zobrazené