Veronika klasnatá 'Royal Candles' (3)
Rastliny nie sú tovarom vyrobeným v továrni, preto sú rozdielne. Upozorňujeme, že na ilustračných fotografiách sú zobrazené plne vyvinuté rastliny pestované za optimálnych podmienok. Na obrázku je jeden vybratý ukážkový exemplár. Každá rastlina sa do určitej miery odlišuje tvarom, farbou, veľkosťou a vzhľadom. To nemá vplyv na kvalitu rastliny.

Veronika klasnatá 'Royal Candles' (3)

Veronica spicata Royal Candles - Číslo tovaru 1170440
Obsah balenia:3 ks
Intenzívna modrá farba vyčaruje vo vašej záhrade stredomorskú atmosféru. Táto fantastická trvalka so svojim kompaktným a hustým porastom je nádhernou ozdoboou do záhrady ale aj vysadená v kvetináčoch krásne vynikne. Ako rezaný kvet je veľmi efektný aj vo váze. Kvitne od júna do augusta.
18,70 € / balenie

Cena s DPH (brutto) plus prepravné náklady

Doba kvitnutia jún, júl, august
Stanovisko polotieň, slnečné
Mrazuvzdorné mrazuvzdorné
Výsadbová vzdialenosť (cm) 30
Farba modrá (fialová)
V kontajneri áno
Výška dospelej rastliny 30-40 cm
STANOVISKO: Slnečné až polotienisté. PÔDA: Mierne vlhká, priepustná, výživná . HNOJENIE: Bežne nie je nutné. V prípade málo výživnej pôdy neskoro na jar alebo počas leta prihnojiť hnojivom na trvalky. ZÁLIEVKA: Podľa potreby a poveternostných podmienok. VÝŠKA: 30 – 40 cm POTREBA MIESTA: 40 - 50 cm RAST: Kompaktný, krovitý rast. KVETY: Modrofialové, vzpriamené klasy KVITNUTIE: Jún – september. REZ: Na jeseň zrezať nad povrchom pôdy PREZIMOVANIE: Mrazuvzdorný do min. -34 °C, mladé rastliny odporúčame zakryť čečinou.
Zákazníci tiež kúpili
Naposledy zobrazené