Anjelské trúby Candida Pink
Rastliny nie sú tovarom vyrobeným v továrni, preto sú rozdielne. Upozorňujeme, že na ilustračných fotografiách sú zobrazené plne vyvinuté rastliny pestované za optimálnych podmienok. Na obrázku je jeden vybratý ukážkový exemplár. Každá rastlina sa do určitej miery odlišuje tvarom, farbou, veľkosťou a vzhľadom. To nemá vplyv na kvalitu rastliny.

Anjelské trúby Candida Pink

Datura "Candida Pink" - Číslo tovaru 6621300
Obsah balenia:1 ks
Očarujúca kvetinová nádhera v žiarivo ružovej farbe. Od leta až do neskorej jesene postupne vytvára mnoho dlhých, trúbkovitých kvetov. Durman potrebuje teplé, slnečné a chránené stanovište. Pestujte ako prenosnú rastlinu v nádobe. Zazimujte na mieste bez mrazov.
29,90 € / balenie

Cena s DPH (brutto) plus prepravné náklady

STANOVISKO: Slnečné a chránené, možné je aj polotienisté PÔDA: Výživná a humózna ZÁLIEVKA: Pravidelne a dostatočne zalievať. V lete podľa počasia aj 2x denne HNOJENIE: Dlhodobo pôsobiace hnojivo s trvalým účinkom, odporúčame použiť nami dodávané hnojivo Duostar Gold. Anjelské trúby-durmany potrebujú výživnú pôdu, dostatočné prihnojenie. VÝŠKA: 2,5 m aj viac KVETY: Ružové, trúbkovité. KVITNUTIE: Od začiatku leta do neskorej jesene REZ: Nie je potrebný, ak áno, zrežeme až ku prvému rozvetveniu PREZIMOVANIE: Nie je zimovzdorný, opadavý, prezimujte na chladnom, svetlom, a vzdušnom mieste (cca okolo 10 ° C) mierne, ale pravidelne zalievajte. POZNÁMKA: Rastlina je jedovatá!
Zákazníci tiež kúpili
Naposledy zobrazené