Rajčiny Cherry Lady F1 (2)
Rastliny nie sú tovarom vyrobeným v továrni, preto sú rozdielne. Upozorňujeme, že na ilustračných fotografiách sú zobrazené plne vyvinuté rastliny pestované za optimálnych podmienok. Na obrázku je jeden vybratý ukážkový exemplár. Každá rastlina sa do určitej miery odlišuje tvarom, farbou, veľkosťou a vzhľadom. To nemá vplyv na kvalitu rastliny.

Rajčiny Cherry Lady F1 (2)

Číslo tovaru 6685090
Obsah balenia:2 ks
Malé čerešňové paradajky dozrievajú skoro a prinášajú bohatú úrodu. Na jednom strapci sa nachádza 30-50 ks drobných chuťových bômb.
18,10 € / balenie

Cena s DPH (brutto) plus prepravné náklady

Dodanie: Marec stred - Júl koniec

Už prijímame objednávky!

Stanovisko slnečné
Doba výsadby Marec stred - Júl koniec
Výsadbová vzdialenosť (cm) 40-60
V kontajneri áno
STANOVISKO: Slnečné a chránené PÔDA: Kvalitný substrát pre paradajky alebo zeleninu (bohatý na živiny) HNOJENIE: Organické hnojivo (hnojivo na paradajky alebo zeleninu) - dávať pozor na dávkovanie VÝŠKA: cca. 1,5 – 2 m POTREBA MIESTA: 60 – 80 cm KVETY: Biele DOBA KVITNUTIA: Júl - október PLODY: Malé čerešňové paradajky. Sladké a šťavnaté. ZBER: Júl - október PREZIMOVANIE: Nie je zimovzdorná, jednoročná rastlina. TIP: Paradajka rastie najlepšie, ak je chránená zhora fóliou (parenisko), sklom alebo je umiestnené pod presahom strechy pri dome, je tak najlepšie chránené pred dažďom. Vyžadujú veľmi pevnú oporu pre rast.
Zákazníci tiež kúpili
Naposledy zobrazené