Ozdobná jahoda Red Panda (3)
Ozdobná jahoda Red Panda (3)
Ozdobná jahoda Red Panda (3)
     
Rastliny nie sú tovarom vyrobeným v továrni, preto sú rozdielne. Upozorňujeme, že na ilustračných fotografiách sú zobrazené plne vyvinuté rastliny pestované za optimálnych podmienok. Na obrázku je jeden vybratý ukážkový exemplár. Každá rastlina sa do určitej miery odlišuje tvarom, farbou, veľkosťou a vzhľadom. To nemá vplyv na kvalitu rastliny.

Ozdobná jahoda Red Panda (3)

Fragaria vesca 'Red Panda' - Číslo tovaru 1116651
Obsah balenia:3 ks
Kvety kam len oko dovidí! Červené kvety tejto odrody kvitnú hromadne od mája až do novembra. Od júna až do prvých mrazov prináša každodenne nové plody. Vynikajúco pokrýva pôdu. Za krátky čas si môžete vypestovať ozajstné jahodové pole. Ozdobnú hodnotu má aj pri vysadení do nádoby alebo závesného kvetináča.
15,30 € / balenie

Cena s DPH (brutto) plus prepravné náklady

Doba kvitnutia jún, júl, august, september, október
Stanovisko polotieň, slnečné
Mrazuvzdorné mrazuvzdorné
Výsadbová vzdialenosť (cm) 25
Doba dozrievania jún začiatok
Farba červená
Výška dospelej rastliny 10-15 cm
STAMOVISKO: Slnečné až polotienisté PÔDA: Priepustná, výživná HNOJENIE: Vo voľnej pôde cca.14 dní po vývoji nových výhonkov. V nádobe 1x týždenne tekutým hnojivom od mája do augusta. VÝŠKA: cca 15-20 cm VÝSADBOVÁ VZDIALENOSŤ : asi 25-30 cm RAST: Pôdopokryvná rastlina, vytvára koberec. KVETY: Ružové až červené, od mája do neskorej jesene PLODY: Jedlé, sladkokyslé, menšie červené jahody. PREZIMOVANIE: Rastlina je mrazuvzdorná a stále zelená.
Zákazníci tiež kúpili
Naposledy zobrazené