Caribia, ruža v kontajneri
Caribia, ruža v kontajneri
   
Rastliny nie sú tovarom vyrobeným v továrni, preto sú rozdielne. Upozorňujeme, že na ilustračných fotografiách sú zobrazené plne vyvinuté rastliny pestované za optimálnych podmienok. Na obrázku je jeden vybratý ukážkový exemplár. Každá rastlina sa do určitej miery odlišuje tvarom, farbou, veľkosťou a vzhľadom. To nemá vplyv na kvalitu rastliny.

Caribia, ruža v kontajneri

Rosa hybrid 'Caribia' - Číslo tovaru 2234022
Obsah balenia:1 ks
Tieto 10-12 cm kvety ponúkajú krásnu hru zlatožltej a červenej farby. Vyznačujú sa silným rastom, kvitnú bohato a dlho. Zdravé, silné a nápadito žiarivé listy vyzdvihnú krásu kvetov. Dorastie do výšky cca. 80 – 100 cm.
24,84 € / balenie

Cena s DPH (brutto) plus prepravné náklady

Doba kvitnutia jún, júl, august, september, október, november
Stanovisko polotieň, slnečné
Mrazuvzdorné mierne mrazuvzdorné
Výsadbová vzdialenosť (cm) 50
Rezané kvety áno
Farba viacfarebná (pestrá)
V kontajneri áno
Výška dospelej rastliny 80-100 cm
Stanovisko: Slnečné, vyvarujte sa chladných a mokrých stanovísk Pôda: Hlboká, hlinitá, bohatá na živiny Výsadba: Štep zasadiť zhruba 5 cm pod povrchom pôdy. Výsadbová jama musí byť dostatočne hlboká a široká, korene musíme rozprestrieť po celej jame. Hnojenie: Dlhodobo pôsobiace hnojivo na ruže alebo pri pestovaní v nádobách tekuté hnojivo. - Dlhodobo pôsobiace: len 1x na jar - Hnojivo na ruže: 1x na jar a 1x v polovici júla - Tekuté hnojivo: od jari 1x týždenne Najneskoršie od augusta už nehnojíme, aby konáre do zimy vyzreli. Zálievka: Podľa potreby a poveternostných podmienok Výška: 80 - 100 cm Potreba miesta: cca. 50 cm Kvety: jún – november, kvety ponúkajú krásnu hru zlatožltej a červenej farby Rez: Na jar, po okrytí treba výhonky skrátiť, aby sa zregenerovali. Odstránime aj staré a zamrznuté výhonky. Prezimovanie: Ruže neskoro na jeseň skrátime, prihrnieme zeminou (nie rašelinou, tú ruže nemajú radi) a nakoniec zakryjeme jedľovou čečinou.
Zákazníci tiež kúpili
Naposledy zobrazené