Nostalgie, v kontajneri
Rastliny nie sú tovarom vyrobeným v továrni, preto sú rozdielne. Upozorňujeme, že na ilustračných fotografiách sú zobrazené plne vyvinuté rastliny pestované za optimálnych podmienok. Na obrázku je jeden vybratý ukážkový exemplár. Každá rastlina sa do určitej miery odlišuje tvarom, farbou, veľkosťou a vzhľadom. To nemá vplyv na kvalitu rastliny.

Nostalgie, v kontajneri

Rosa hybrid 'Nostalgie' - Číslo tovaru 2234718
Obsah balenia:1 ks
Kombinácia krémovo bielej a čerešňovo červenej farby. Všetkých milovníkov ruží očarí aj ich vôňa. Kvitne po celé leto. Výška cca. 80 cm.
24,25 € / balenie

Cena s DPH (brutto) plus prepravné náklady

Doba kvitnutia jún, júl, august, september, október, november
Stanovisko polotieň, slnečné
Výsadbová vzdialenosť (cm) 50
Rezané kvety áno
V kontajneri áno
Výška dospelej rastliny 60-80 cm
Stanovisko: Slnečné a teplé, vyhýbajte sa chladným a vlhkým stanovištiam Pôda: Hlboko nakyprená, hlinitá, bohatá na živiny. Výsadba: Štep umiestnime 5 cm pod povrchom pôdy, korene mierne skrátime a ružu umiestnime na jeden deň do vody. Korene nesmú vo výsadbovej jame byť zalomené alebo prekrížené. Hnojenie: Dlhodobo pôsobiacim hnojivom na ruže alebo pri pestovaní v nádobách tekutým hnojivom Dlhodobo pôsobiace hnojivo – len 1x skoro na jar Hnojivo na ruže – 1x skoro na jar, 1x v polovici júla Tekuté hnojivo začíname 1x týždenne od jari, od augusta už nehnojíme, aby konáre do zimy vyzreli. Potreba miesta: asi 50 cm Výška: 60 – 80 cm Kvety: Jún – možné sž do novembra Rez: Po odhrnutí na jar sa doporučuje jarný rez, k aktivovaniu nového rašenia. Odstránime aj staré konáre a zamrznuté výhonky. Prezimovanie: Ruže neskoro na jeseň mierne zostrihneme, prihrnieme zeminou (nie rašelinou, tú nemajú ruže radi) a zakryjeme jedľovou čečinou.
Zákazníci tiež kúpili
Naposledy zobrazené