Stĺpovitá japonská hruška Prosecco v kontajneri
Stĺpovitá japonská hruška Prosecco v kontajneri
   
Rastliny nie sú tovarom vyrobeným v továrni, preto sú rozdielne. Upozorňujeme, že na ilustračných fotografiách sú zobrazené plne vyvinuté rastliny pestované za optimálnych podmienok. Na obrázku je jeden vybratý ukážkový exemplár. Každá rastlina sa do určitej miery odlišuje tvarom, farbou, veľkosťou a vzhľadom. To nemá vplyv na kvalitu rastliny.

Stĺpovitá japonská hruška Prosecco v kontajneri

Pyrus pyrifolia 'Prosecco' - Číslo tovaru 4426865
Obsah balenia:1 ks
Šumivá ako šampanské, šťavnatá ako broskyňa, chrumkavá ako jablko. Lesklé listy a snehobiele kvety sa na jar stávajú ozdobou záhrady. Odolná, samosprašná odroda.
43,00 € / balenie

Cena s DPH (brutto) plus prepravné náklady

Stanovisko slnečné
Mrazuvzdorné mrazuvzdorné
Výsadbová vzdialenosť (cm) 60
Doba dozrievania september začiatok
V kontajneri áno
Výška dospelej rastliny 200-250 cm
STANOVISKO: Slnečné, teplé a chránené (hrozí poškodenie kvetov neskorými mrazmi) PÔDA: Výživná, priepustná, nie príliš ľahká, pH 5,0 – 6,5 HNOJENIE: Na jar viaczložkovým hnojivom na ovocné stromy (dávať pozor na dávkovanie). Pri pestovaní v nádobe hnojiť po odkvitnutí až do zberu 1x mesačne tekutým hnojivom. POTEBA MIESTA: Asi 60 cm vo voľnej pôde. Pokiaľ je rastlina pestovaná v nádobe, nádoba by mala byť minimálne 60 cm široká a hlboká. LISTY: Podlhovasté, zelené KVETY: Koniec apríla – máj. PLODY: Keď je rastlina vysadená v blízkosti Nashi alebo inej hrušky úroda je vyššia. Chuť má medzi jablkom a hruškou, aromatická, mierne nakyslá, šťavnatá. ZBER: Začiatkom októbra, skladovateľnosť až do Vianoc. REZ: Bočné výhonky ihneď odstrihneme za 2. – 3. očkom. PREZIMOVANIE: Zimovzdorná, zakryť lístím alebo posekanou trávou. V prípade ak je rastlina pestovaná v nádobe, treba túto nádobu obaliť a postaviť na podložku (prebytočná voda musí odtekať) a príležitostne zalievať.
Zákazníci tiež kúpili
Naposledy zobrazené