Astilba, červená (3)
Rastliny nie sú tovarom vyrobeným v továrni, preto sú rozdielne. Upozorňujeme, že na ilustračných fotografiách sú zobrazené plne vyvinuté rastliny pestované za optimálnych podmienok. Na obrázku je jeden vybratý ukážkový exemplár. Každá rastlina sa do určitej miery odlišuje tvarom, farbou, veľkosťou a vzhľadom. To nemá vplyv na kvalitu rastliny.

Astilba, červená (3)

Astilbe x arendsii 'Fanal' - Číslo tovaru 1134123
Obsah balenia:3 ks
Táto trvalka je charakteristická svojou vzpriamenou stonkou a kríkovitým rastom. Vysadzuje sa do kyprej humusovej, kyslej pôdy!
13,15 € / balenie

Cena s DPH (brutto) plus prepravné náklady

Doba kvitnutia júl, august
Stanovisko polotieň, slnečné
Výsadbová vzdialenosť (cm) 30-40
Rezané kvety áno
Farba červená
Výška dospelej rastliny 60-70 cm
STANOVISKO: Slnečné – polotienisté, rastie aj v tieni PÔDA: Humózna, hlinitá, mierne kyslá, vydrží vo vlhkých polohách – čím je slnečnejšie a vyššie položené miesto, tým potrebuje viac vlhkosti – rastlina nesmie mať suchý koreňový bal. HNOJENIE: Apríl/máj viaczložkovým hnojivom na trvalky VÝŠKA: cca 60 – 70 cm POTREBA MIESTA: Asi 40 cm VÝSADBOVÁ VZDIALENOSŤ: cca 30 – 40 cm RAST: Krovitý, hustý – široký KVETY: červené kvetné stvoly, kvitne jún – august PREZIMOVANIE: Odumreté listy môžete nechať ako mulč a ako ochranu proti mrazu.
Zákazníci tiež kúpili
Naposledy zobrazené