Mačka-jaj, pestré listy (3)
Rastliny nie sú tovarom vyrobeným v továrni, preto sú rozdielne. Upozorňujeme, že na ilustračných fotografiách sú zobrazené plne vyvinuté rastliny pestované za optimálnych podmienok. Na obrázku je jeden vybratý ukážkový exemplár. Každá rastlina sa do určitej miery odlišuje tvarom, farbou, veľkosťou a vzhľadom. To nemá vplyv na kvalitu rastliny.

Mačka-jaj, pestré listy (3)

Coleus hybridus - Číslo tovaru 1114537
Obsah balenia:3 ks
Dekoratívna kvetina do záhonov alebo črepníka s mimoriadnou vlastnosťou: odplaší zo záhrady mačky, psov a zajace, neznášajú totiž jej silnú vôňu! Vytvára hustý, rozvetvený ker. Kvitne celé leto. Prezimovanie na mieste bez mrazov.
6,80 € / balenie

Cena s DPH (brutto) plus prepravné náklady

Dodanie: Marec začiatok - November koniec

Už prijímame objednávky!

Doba kvitnutia jún, júl, august, september, október
Stanovisko tieň, polotieň, slnečné
Doba výsadby Marec začiatok - November koniec
Mrazuvzdorné citlivé na mráz
Výsadbová vzdialenosť (cm) 30
Výška dospelej rastliny 30-50 cm
Stanovisko: Slnečné až polotienisté Pôda: Humózna, priepustná, skôr suchá nie príliš vlhká Hnojenie: Pravidelne tekutým hnojivom pridaným do zálievky Výška rastliny: 30 - 50 cm Odstup: K pokrytie plochy a záhonov 1,00 m Kvety: Jún až október Svetlo-fialové klasy na špičkách výhonkov Rez: Môže sa zastrihnúť, pokiať je to nutné, a to v máji, po zazimovaní. Prezimovanie: Svetlé a chladné miesto chránené pred mrazom. Behom zazimovania nehnojiť a len mierne zalievať. Odplaší psy, mačky, kuny, líšky a králiky. Listy rastlín šíria zápach, ktorý zvieratá nemajú rady. Čím je lístie suchšie, tým je intenzita zápachu väčšia. Účinkuje po 14-21 dňoch. Rastlina nie je pre zvieratá ani človeka jedovatá.
Zákazníci tiež kúpili
Naposledy zobrazené