Echinacea Green Twister (3)
Rastliny nie sú tovarom vyrobeným v továrni, preto sú rozdielne. Upozorňujeme, že na ilustračných fotografiách sú zobrazené plne vyvinuté rastliny pestované za optimálnych podmienok. Na obrázku je jeden vybratý ukážkový exemplár. Každá rastlina sa do určitej miery odlišuje tvarom, farbou, veľkosťou a vzhľadom. To nemá vplyv na kvalitu rastliny.

Echinacea Green Twister (3)

Echinacea purpurea Green Twister - Číslo tovaru 1102201
Obsah balenia:3 ks
Echinacea Green Twister má veľké, dvojfarebné voňavé kvety s priemerom 10-12 cm. Stred kvetu je fialový až ružový, okraje okvetných lístkov sú svetlo zelené. Stonky sú pevné asi 1 meter vysoké, dobre odolávajú dažďu i vetru. Preferuje slnečné až polotienisté stanovisko, kvitne od júna do septembra.
15,10 € / balenie

Cena s DPH (brutto) plus prepravné náklady

Doba kvitnutia jún, júl, august, september
Stanovisko polotieň, slnečné
Výsadbová vzdialenosť (cm) 40
Rezané kvety áno
Farba viacfarebná (pestrá)
Výška dospelej rastliny 80-100 cm
STANOVISKO: slnečné až polotienisté, teplé PÔDA: Priepustná a humózna, nie kyslá HNOJENIE: Počas doby vegetácie (marec - august) každé dva týždne, hnojivom na trvalky. ZÁLIEVKA: Podľa potreby a podmienok VÝŠKA: 60 -100 cm ŠÍRKA: 30 -50 cm KVETY: Dvojfarebné, stred ružový až fialový, okraje okvetných lístkov zelené. Po odkvitnutí kvet odstrihnite u prvého až druhého listu, stonku zachovajte, pretože pozdĺž neho vyrastajú ďalšie puky. KVITNUTIE: Júl - september REZ: Na jeseň odstrániť všetky kvetné stvoly nad zemou. Zvyšok rastliny zakryť čečinou. PREZIMOVANIE: Zimovzdorná
Zákazníci tiež kúpili
Naposledy zobrazené