Zbehovec plazivý (3)
Zbehovec plazivý (3)
Zbehovec plazivý (3)
     
Rastliny nie sú tovarom vyrobeným v továrni, preto sú rozdielne. Upozorňujeme, že na ilustračných fotografiách sú zobrazené plne vyvinuté rastliny pestované za optimálnych podmienok. Na obrázku je jeden vybratý ukážkový exemplár. Každá rastlina sa do určitej miery odlišuje tvarom, farbou, veľkosťou a vzhľadom. To nemá vplyv na kvalitu rastliny.

Zbehovec plazivý (3)

Ajuga reptans 'Atropurpurea' - Číslo tovaru 1116072
Obsah balenia:3 ks
Výborná pôdopokryvná rastlina, na tienisté, polotienisté miesta. Farba listov sa mení od hnedo-červenej po červeno-zelenú. Modré kvety prináša v máji.
9,93 € / balenie

Cena s DPH (brutto) plus prepravné náklady

Doba kvitnutia máj
Stanovisko tieň, polotieň
Výsadbová vzdialenosť (cm) 12 db / 1 négyzetméter
Farba modrá (fialová)
Výška dospelej rastliny 10-15 cm
Stanovisko: Slnečné až polotienisté. Pôda: Humózna a výživná Hnojenie: Všeobecne nie je potrebné. Na jar môžete 1x prihnojiť tekutým hnojivom pre podporu rastu a kvitnutia. Zálievka: Behom rastu pravidelne zalievať. Zbehovec zle znáša premokrenie, vyvarujte sa preto príliš vlhkej pôdy a stanoviska. Výška: 10 až15 cm Potreba miesta: Výsadbová vzdialenosť rastlín 10 – 20 cm. Zbehovec sa pomerne dobre rozrastá a je schopný vytvoriť celistvý pokryv pôdy. Rast: Nízký, pôdokryvný Listy: Pestré od červeno-hnedej po červeno-zelenú. Kvety: Modrofialové Doba kvitnutia: máj Rez: Nie je potrebný. Prezimovanie: Zimovzdorný, stálozelený
Zákazníci tiež kúpili
Naposledy zobrazené