Borievka pokryvná (3)
Rastliny nie sú tovarom vyrobeným v továrni, preto sú rozdielne. Upozorňujeme, že na ilustračných fotografiách sú zobrazené plne vyvinuté rastliny pestované za optimálnych podmienok. Na obrázku je jeden vybratý ukážkový exemplár. Každá rastlina sa do určitej miery odlišuje tvarom, farbou, veľkosťou a vzhľadom. To nemá vplyv na kvalitu rastliny.

Borievka pokryvná (3)

Juniperus horizontalis Glauca - Číslo tovaru 3341182
Obsah balenia:3 ks
Nazýva sa aj borievkou lenivou. Nízka zimozeleň s ležiacimi konármi. Ideálna prikrývka pôdy. Výška 10 cm. Doporučuje sa vysadiť 3 rastliny na m2.
13,55 € / balenie

Cena s DPH (brutto) plus prepravné náklady

Stanovisko polotieň, slnečné
Výsadbová vzdialenosť (cm) 3/m2
Výška dospelej rastliny 10 cm
Vždyzelené áno
STANOVISKO: Slnečné až polotienisté PÔDA: Vápenatá, priepustná, piesočná, kamenitá – viac suchá než príliš mokrá. HNOJENIE: 1x na jar hnojivom s obsahom horčíka (horká soľ) - zlepšuje zafarbenie drevín RAST: Kerovitý, hustý, konáre rastú veľmi pomaly – jedna cez druhú – vetvičky pôsobia vláknovito – pokryje celkovo viac metrov štvorcových. Ihličie je šedomodré. VÝŠKA: rastie veľmi pomaly a aj po viacerých rokoch nebude vyšší než 30 cm VÝSADBOVÁ VZDIALENOSŤ: Zhruba 3 rastliny na m2 VÝSADBA: Jednotlivo aj skupinovo na hroby, skalky, do okrasných záhrad REZ: Nenáročná – rez nie je potrebný PREZIMOVANIE: Stálozelená rastlina – odolná proti zime
Zákazníci tiež kúpili
Naposledy zobrazené