Rozmarín kmeňový
Rastliny nie sú tovarom vyrobeným v továrni, preto sú rozdielne. Upozorňujeme, že na ilustračných fotografiách sú zobrazené plne vyvinuté rastliny pestované za optimálnych podmienok. Na obrázku je jeden vybratý ukážkový exemplár. Každá rastlina sa do určitej miery odlišuje tvarom, farbou, veľkosťou a vzhľadom. To nemá vplyv na kvalitu rastliny.

Rozmarín kmeňový

Rosmarinus officinalis - Číslo tovaru 6659270
Obsah balenia:1 ks
Kmeňová podoba obľúbenej voňavej bylinky. Vždyzelená, nenáročná, dekoratívna rastlina. Od júna do novembra ju zdobí mnoho jasnomodrých, jemných kvietkov. Výška kmeňa asi 30 – 35 cm. Dodávame extra silné rastliny v kontajneroch.
13,70 € / balenie

Cena s DPH (brutto) plus prepravné náklady

Doba kvitnutia apríl, máj, jún, júl
Stanovisko polotieň, slnečné
Mrazuvzdorné citlivé na mráz
V kontajneri áno
Výška dospelej rastliny 80-100 cm
Vždyzelené áno
STANOVISKO: Slnečné, môže byť aj polotienisté PÔDA: Priepustná s nízkym obsahom živín. Kvetinová zemina zmiešaná s pieskom. HNOJENIE: Všeobecne nie je nutné ZÁLIEVKA: Zalievať len mierne! LISTY: Stálozelené. Vhodné ako korenie. KVETY: Svetlomodré, kvitnutie od júna do novembra REZ: Rast (omladenie) rastliny sa môže udržiavať rezom, na jeseň alebo na jar. Tvorba kvetov na skrátených vetvách je v nasledujúcom roku síce obmedzená, ale predíde sa tým zlému rastu a vytvarovaniu koruny. PREZIMOVANIE: Nie je zimovzdorná. Prezimovať na chladnom mieste do +10°C. Pri prezimovaní v teplej miestnosti je nasledujúci rok obmedezené kvitnutie. Rastlinu len málo zalievať, ale nenechať úplne zaschnúť!
Zákazníci tiež kúpili
Naposledy zobrazené