9 vejároviek
9 vejároviek
   
Rastliny nie sú tovarom vyrobeným v továrni, preto sú rozdielne. Upozorňujeme, že na ilustračných fotografiách sú zobrazené plne vyvinuté rastliny pestované za optimálnych podmienok. Na obrázku je jeden vybratý ukážkový exemplár. Každá rastlina sa do určitej miery odlišuje tvarom, farbou, veľkosťou a vzhľadom. To nemá vplyv na kvalitu rastliny.

9 vejároviek

Číslo tovaru 6648121
Obsah balenia:9 ks
Super ponuka! 9 vejároviek v troch farbách: 3 ružové, 3 modré a 3 biele za zvýhodnenú cenu. Tieto novo šľachtené druhy sa vyznačujú kompaktným rastom a nápadne veľkými kvetmi. Nádherná kvetinová paráda vám bude robiť radosť nielen celé leto, ale i na jeseň. Až 60 cm dlhé výhonky vejárovky krásne prevísajú z nádoby alebo črepníka. Nenáročná, samočistiaca rastlina. Uprednostňuje slnečné stanovisko; odoláva i silnému vetru a nepriaznivému počasiu. Do ozajstnej krásy dorastie, ak sa pravidelne prihnojuje.
24,85 € / balenie

Cena s DPH (brutto) plus prepravné náklady

Dodanie: Marec stred - Júl koniec

Už prijímame objednávky!

Doba kvitnutia máj, jún, júl, august, september, október
Stanovisko polotieň, slnečné
Doba výsadby Marec stred - Júl koniec
Mrazuvzdorné citlivé na mráz
Výsadbová vzdialenosť (cm) 20-30
Farba viacfarebná (pestrá)
V kontajneri áno
STANOVISKO: Slnečné až polotienisté, nenáročná PÔDA: Humózna, výživná, nesmie vyschnúť RAST: V tvare vejárov, rozprestiera sa do všetkých strán, previsnutý, (až 60 cm pri optimálnych podmienkách). Keď výhonky skrátime, bude vejárovka stále silného rastu. POTREBA MIESTA: cca. 30-40 cm. LISTY: Podlhovasté, lesklé, kraje mierne zvlnené, zelené KVETY: Brillant - azúrové, Topaz Pink - ružové, Top poT White - biele. Kvitnutie od mája do septembra, samočistiaca HNOJENIE: 1x týždenne tekutým hnojivom PREZIMOVANIE: Je možné prezimovať na svetlom, chladnom mieste. Rastlinu skrátime, postavíme na svetlé a vzdušné miesto, občas mierne zalievame.
Zákazníci tiež kúpili
Naposledy zobrazené