Dichondra Silver Falls (3)
Rastliny nie sú tovarom vyrobeným v továrni, preto sú rozdielne. Upozorňujeme, že na ilustračných fotografiách sú zobrazené plne vyvinuté rastliny pestované za optimálnych podmienok. Na obrázku je jeden vybratý ukážkový exemplár. Každá rastlina sa do určitej miery odlišuje tvarom, farbou, veľkosťou a vzhľadom. To nemá vplyv na kvalitu rastliny.

Dichondra Silver Falls (3)

Dichondra argentea Silver Falls - Číslo tovaru 6663899
Obsah balenia:3 ks
Je nádhernou ozdobou balkónových debničiek, závesných kvetináčov, miešaných sadencov. Ovisajúce striebristé výhonky dosahujú aj 150 cm dĺžku. Je výborným spoločníkom rôznych letných kvetov. Vysadená do voľnej pôdy je výborná aj ako pôdopokryvná letnička.
9,90 € / balenie
1. balenia od: 9,90 €/ balenie
2. balenia od: 7,90 €/ balenie

Cena s DPH (brutto) plus prepravné náklady

Dodanie: Marec stred - Júl koniec

Už prijímame objednávky!

Stanovisko polotieň, slnečné
Doba výsadby Marec stred - Júl koniec
V kontajneri áno
Výška dospelej rastliny 150-200 cm
STANOVISKO: Slnečné, teplé PÔDA: Výživná, priepustná. ZÁLIEVKA: Mierna, dobre odoláva suchu i vyšším teplotám HNOJENIE: 1x týždenne hnojiť tekutým hnojivom, počas hlavného vegetačného obdobia RAST: previsnutý, vytvára až 1 meter dlhé previsy LISTY: Okrúhle, striebornošedé s plstnatým povrchom KVITNUTIE: Jún - október, drobné zelené alebo žltkasté, nenápadné. PREZIMOVANIE: mrazuvzdorný, pestuje sa ako jednoročná rastlina VYUŽITIE: do závesných nádob - samostatne, i do kombinovaných výsadieb. Odporúčame najmä nápadne kvitnúce letničky. Možno využiť aj ako pôdopokryvnú rastlinu do záhonov.
Zákazníci tiež kúpili
Naposledy zobrazené