Akalifa líščí chvost (3)
Rastliny nie sú tovarom vyrobeným v továrni, preto sú rozdielne. Upozorňujeme, že na ilustračných fotografiách sú zobrazené plne vyvinuté rastliny pestované za optimálnych podmienok. Na obrázku je jeden vybratý ukážkový exemplár. Každá rastlina sa do určitej miery odlišuje tvarom, farbou, veľkosťou a vzhľadom. To nemá vplyv na kvalitu rastliny.

Akalifa líščí chvost (3)

Acalypha hispida Foxie - Číslo tovaru 6618859
Obsah balenia:3 ks
Exotická okrasná rastlina, ktorej jedinečnosť dodávajú jej dlhé, zamatové kvety. Kompaktne rastúca odroda, ideálna do závesných kvetináčov alebo balkónových debničiek v kombinácii s inými rastlinami. Pestuje sa ako izbová alebo prenosná rastlina. Kvitne celé leto. Obľubuje polotienisté, svetlé stanovisko, ale nie priame slnko a vyššiu vzdušnú vlhkosť.
9,90 € / balenie

Cena s DPH (brutto) plus prepravné náklady

Dodanie: Marec koniec - August koniec

Už prijímame objednávky!

Doba kvitnutia jún, júl, august, september, október
Stanovisko polotieň, slnečné
Doba výsadby Marec koniec - August koniec
Mrazuvzdorné citlivé na mráz
Farba červená
Výška dospelej rastliny 30-50 cm
STANOVISKO: Obľubuje polotienisté, svetlé stanovisko, ale nie priame slnko a vyššiu vzdušnú vlhkosť. PÔDA: Výživný, priepustný s mierne kyslím PH. HNOJENIE: Počas vegetačného obdobia vyžaduje pravidelné hnojenie. KVETY: Dlhé, malinovo červené, zamatové kvety. KVITNUTIE: Kvitne celé leto. RAST: Previsnutý rast, výhonky dosahujú dĺžku 30 – 50 cm. PREZIMOVANIE: Pestuje sa ako izbová alebo prenosná rastlina. Prezimuje na svetlom mieste pri teplote okolo 15 stupňov a obmedzenej zálievke.
Zákazníci tiež kúpili
Naposledy zobrazené