Stĺpovitá višňa Rubina
Rastliny nie sú tovarom vyrobeným v továrni, preto sú rozdielne. Upozorňujeme, že na ilustračných fotografiách sú zobrazené plne vyvinuté rastliny pestované za optimálnych podmienok. Na obrázku je jeden vybratý ukážkový exemplár. Každá rastlina sa do určitej miery odlišuje tvarom, farbou, veľkosťou a vzhľadom. To nemá vplyv na kvalitu rastliny.

Stĺpovitá višňa Rubina

Prunus cer. 'Rubina' - Číslo tovaru 4426776
Obsah balenia:1 ks
Plody tejto odrody majú príjmnú sladko-kyslastú chuť. Obrovské plody sú tmavočervenej, až čiernej farby. Dozrieva od polovice júla. Je to samosprašná, odolná odroda, výška 2 – 2,5 m.
39,60 € / balenie

Cena s DPH (brutto) plus prepravné náklady

Stanovisko slnečné
Mrazuvzdorné mierne mrazuvzdorné
Výsadbová vzdialenosť (cm) 60
Doba dozrievania júl začiatok
V kontajneri áno
Výška dospelej rastliny 200-250 cm
STANOVISKO: Slnečné, teplé a chránené pred vetrom. PÔDA: Bohatá na živiny, priepustná HNOJENIE: Na jar hnojivom na ovocné stromy (dávať pozor na dávkovanie) VÝŠKA: Približne 2,50m POTREBA MIESTA: Asi 60cm RAST: Stredne silný, štíhly a vzpriamený – môžeme zasadiť v rade s inými druhmi KVETY: Biele, od 2. – 3. roku pestovania apríl PLODY: sladkokyslé, tmavočervenej až černej farby DOZRIEVANIE: Dozrieva koncom júna ZBER: stred-koniec júla REZ: Výšku môžeme sami regulovať rezom Postranné výhonky ihneď odstrihneme za 2. – 3. očkom PREZIMOVANIE: Zimovzdorná, zakryť lístím alebo mulčom. V prípade, ak je drevina pestovaná v nádobe, treba nádobu s rastlinou dať na chránené miesto a príležitostne zalievať.
Zákazníci tiež kúpili
Naposledy zobrazené