Kotula (3)
Kotula (3)
Kotula (3)
     
Rastliny nie sú tovarom vyrobeným v továrni, preto sú rozdielne. Upozorňujeme, že na ilustračných fotografiách sú zobrazené plne vyvinuté rastliny pestované za optimálnych podmienok. Na obrázku je jeden vybratý ukážkový exemplár. Každá rastlina sa do určitej miery odlišuje tvarom, farbou, veľkosťou a vzhľadom. To nemá vplyv na kvalitu rastliny.

Kotula (3)

Cotula/Leptinella squalida - Číslo tovaru 1103433
Obsah balenia:3 ks
Pokryvná rastlina s jemnými, perovitými listami dobre znášajúcimi šliapanie. Gombíkovité žlté kvety zdobia v máji a júni. Vysádza sa namiesto trávnika; nevyžaduje kosenie. Potrebuje výdatné zálievky; uprednostňuje slnečné stanovisko. 4 - 6 rastlín na m2.
9,60 € / balenie

Cena s DPH (brutto) plus prepravné náklady

Doba kvitnutia máj, jún
Stanovisko polotieň, slnečné
Výsadbová vzdialenosť (cm) 6 - 9 / m2
Výška dospelej rastliny 5-15 cm
STANOVISKO: Slnečné až polotienisté PÔDA: Vlhká, mierne úrodná HNOJENIE: Nie je nutné VÝŠKA: cca. 5-10 cm VÝSADBOVÁ VZDIALENOSŤ: v rade 30cm ako trávnik 8 rastlín/1m2 RAST: Nízko rastúca, pôdopokryvná rastlina (tvoriaca koberec) KVETY: máj – jún, hviezdicovité, žlté LISTY: jemne perovité listy, na jeseň a v zime hnedozelné REZ: Po odkvitnutí zostrihnúť PREZIMOVANIE: Zimovzdorný TIP: Ak sa táto trvalka veľmi rozrastie, je možné ju na jar rozdeliť.
Zákazníci tiež kúpili
Naposledy zobrazené