Zimozeleň menšia (6)
Rastliny nie sú tovarom vyrobeným v továrni, preto sú rozdielne. Upozorňujeme, že na ilustračných fotografiách sú zobrazené plne vyvinuté rastliny pestované za optimálnych podmienok. Na obrázku je jeden vybratý ukážkový exemplár. Každá rastlina sa do určitej miery odlišuje tvarom, farbou, veľkosťou a vzhľadom. To nemá vplyv na kvalitu rastliny.

Zimozeleň menšia (6)

Vinca minor - Číslo tovaru 1102489
Obsah balenia:6 ks
Na jar prináša modré kvety, druhé kvitnutie trvá až do septembra. Výborne sa hodí na pokrytie pôdy, vždyzelený poloker hustého rastu. Rastlina svojimi žiarivými zelenými listami je dekoratívna počas celého roka.
17,00 € / balenie

Cena s DPH (brutto) plus prepravné náklady

Doba kvitnutia jún, júl, august
Stanovisko polotieň, slnečné
Výsadbová vzdialenosť (cm) 25-30
Farba modrá (fialová)
Výška dospelej rastliny 10-15 cm
STANOVISKO: Slnečné, polotienisté. Čím slnečnejšie stanovisko, tým viac kvitne. PÔDA: Humózna, bohatá na rašelinu. Sucho škodí. VÝSADBOVÁ VZDIALENOSŤ: 6 - 8 rastlín na 1 m2. RAST: Plytko koreniaci, pôdokryvný, plazivý (nízkorastúce). Výhonky vytvára nové korene v rozsahu rastliny, ktoré potom opäť zakorenia. KVETY: Apríl / máj, malé modré kvietky. REZ: Na jar zostrihneme až k novým výhonkom, aby sme dostali "hustú pokrývku". JESEŇ / ZIMA: Zimovzdorný, vždyzelený.
Zákazníci tiež kúpili
Naposledy zobrazené