Chameleon Pink Passion minipetúnia (3)
Chameleon Pink Passion minipetúnia (3)
Chameleon Pink Passion minipetúnia (3)
     
Rastliny nie sú tovarom vyrobeným v továrni, preto sú rozdielne. Upozorňujeme, že na ilustračných fotografiách sú zobrazené plne vyvinuté rastliny pestované za optimálnych podmienok. Na obrázku je jeden vybratý ukážkový exemplár. Každá rastlina sa do určitej miery odlišuje tvarom, farbou, veľkosťou a vzhľadom. To nemá vplyv na kvalitu rastliny.

Chameleon Pink Passion minipetúnia (3)

Calibrachoa - Číslo tovaru 6606568
Obsah balenia:3 ks
Čarovné petúnie, ktoré menia farbu zo dňa na deň. Rýchlo rastúca balkónová rastlina, vyžaduje málo starostlivosti. Svoje nádherné kvety ružovej, bielej, žltej a fialkastej farby prináša do neskorej jesene.
11,70 € / balenie

Cena s DPH (brutto) plus prepravné náklady

Dodanie: Apríl začiatok - Júl koniec

Už prijímame objednávky!

Doba kvitnutia máj, jún, júl, august, september, október
Stanovisko polotieň, slnečné
Doba výsadby Apríl začiatok - Júl koniec
Mrazuvzdorné citlivé na mráz
Výsadbová vzdialenosť (cm) 20-30
Farba viacfarebná (pestrá)
V kontajneri áno
STANOVISKO: Slnečné a veľmi svetlé, petúnie milujú slnko PÔDA: Priepustná, humózna, kvetinová zemina HNOJENIE: 1x týždenne tekutým hnojivom, napr. náš Duostar alebo špeciálnym hnojivom na petúnie ZÁLIEVKA: 2 x denne, alebo podľa poveternostných podmienok, mäkkou zálievkovou vodou (dažďová voda) najmä v skorých ranných a večerných hodinách POTREBA MIESTA: asi 6 rastlín na 1 m KVETY: Farba je premenlivá: ružové, biele, žlté a fialové farby. DOBA KVITNUTIA: Od mája až do jesene PREZIMOVANIE: Nie je mrazuvzdorná, jednoročná rastlina. EXTRA TIP: Petúnie bývajú bohužiaľ často napádané škodcami (vošky). Na ochranu môžete použiť lepové dosky, pretože na postrek petúnie reagujú negatívne.
Zákazníci tiež kúpili
Naposledy zobrazené