Vejárovka biela Top poT White (3)
Vejárovka biela Top poT White (3)
   
Rastliny nie sú tovarom vyrobeným v továrni, preto sú rozdielne. Upozorňujeme, že na ilustračných fotografiách sú zobrazené plne vyvinuté rastliny pestované za optimálnych podmienok. Na obrázku je jeden vybratý ukážkový exemplár. Každá rastlina sa do určitej miery odlišuje tvarom, farbou, veľkosťou a vzhľadom. To nemá vplyv na kvalitu rastliny.

Vejárovka biela Top poT White (3)

Číslo tovaru 6643180
Obsah balenia:3 ks
Tieto novo šľachtené druhy sa vyznačujú kompaktným rastom a nápadne veľkými kvetmi. Nádherná kvetinová paráda vám bude robiť radosť nielen celé leto, ale i na jeseň. Až 60 cm dlhé výhonky vejárovky krásne prevísajú z nádoby alebo črepníka. Nenáročná, samočistiaca rastlina. Uprednostňuje slnečné stanovisko; odoláva i silnému vetru a nepriaznivému počasiu. Do ozajstnej krásy dorastie, ak sa pravidelne prihnojuje.
8,90 € / balenie

Cena s DPH (brutto) plus prepravné náklady

Dodanie: Marec stred - Júl koniec

Už prijímame objednávky!

Doba kvitnutia máj, jún, júl, august, september, október
Stanovisko polotieň, slnečné
Doba výsadby Marec stred - Júl koniec
Mrazuvzdorné citlivé na mráz
Výsadbová vzdialenosť (cm) 20-30
Farba bielá
V kontajneri áno
Výška dospelej rastliny 60 cm
STANOVISKO: Slnečné, polotienisté PÔDA: Priepustná, výživná, kvetinová zemina s miernym podielom rašeliny HNOJENIE: Týždenne tekutým hnojivom, napr. našim Duostar Sprint ZÁLIEKA: V letných mesiacoch neustále udržujme vlhkú POTREBA MIESTA: 30 – 40 cm RAST: Kompaktný rast až s 60 cm dlhými výhonkami KVETY: Biele, kvitne od mája až do jesene. PREZIMOEVNIE: Nie je mrazuvzdorná. Prezimovanie sa môže podariť, rastlinu silno skrátime a postavíme na svetlé a vzdušné miesto.
Zákazníci tiež kúpili
Naposledy zobrazené