Hodiny s vtáčim spevom
Rastliny nie sú tovarom vyrobeným v továrni, preto sú rozdielne. Upozorňujeme, že na ilustračných fotografiách sú zobrazené plne vyvinuté rastliny pestované za optimálnych podmienok. Na obrázku je jeden vybratý ukážkový exemplár. Každá rastlina sa do určitej miery odlišuje tvarom, farbou, veľkosťou a vzhľadom. To nemá vplyv na kvalitu rastliny.

Hodiny s vtáčim spevom

Číslo tovaru 8820564
Obsah balenia:1 ks
Hodiny s motívom vtáčikov a vtáčim spevom. Každú celú hodinu ohlasujú vtáčím hlasom. 12 vtáčich spevov: pinka obyčajná, kukučka, sýkorka veľká, ďateľ veľký, drozd plavý, plamienka driemavá, oriešok hnedý, drozd čierny, sýkorka belasá, slávik obyčajný, červienka obyčajná a sova obyčajná. Hodinky sú napájané tromi tužkovými batériami (AA 1,5 V), jednou batériou sa poháňajú hodiny a dvoma batériami sa ovládajú zvuky vtákov, takže ak nechcete, aby hodiny zvonili, nemusíte do držiaka na ovládanie zvuku vložiť batérie. Batérie nie sú súčasťou tohto produktu! Priemer: Ø 29 cm.
28,10 € / balenie

Cena s DPH (brutto) plus prepravné náklady

NASTAVENIE ČASU: Nastavte hodiny na správny čas. Zvuky vtákov ak sú zapnuté, medzi 22 a 5 hodinami nespievajú. Letný čas: pri nastavení letného času vždy posúvajte hodiny dopredu (z jarnej na zimný čas posuňte ručičku dopredu 23 hodín , - zo zimného na letný čas posuňte ručirku 1 hodinu dopredu), pretože posúvanie hodinovej ručičky dozadu môže narušiť poradie vtákov. NASTAVENIE VTÁČIEHO SPEVU: Vtáči spev môžete nastaviť pomocou kruhového tlačidla vedľa reproduktora. Nastavte hodiny 5 minút po celej hodine a stlačte okrúhle tlačidlo vedľa reproduktora, až kým nebudete počuť správny tón počas daného času. Odporúčame začať nastavením 2 hodiny pretože hlas kukučky ľahko každý rozozná. Upozorňujeme, že hodiny medzi 22 a 5 hodinou v noci nevydávajú žiadny zvuk, preto bude možno potrebné nastavenie zvuku stlačiť dvakrát aby ste vedeli nastaviť správny spev vtáka.
Zákazníci tiež kúpili
Naposledy zobrazené