Mačka JAJ (3)
Mačka JAJ (3)
   
Rastliny nie sú tovarom vyrobeným v továrni, preto sú rozdielne. Upozorňujeme, že na ilustračných fotografiách sú zobrazené plne vyvinuté rastliny pestované za optimálnych podmienok. Na obrázku je jeden vybratý ukážkový exemplár. Každá rastlina sa do určitej miery odlišuje tvarom, farbou, veľkosťou a vzhľadom. To nemá vplyv na kvalitu rastliny.

Mačka JAJ (3)

Coleus canina hybridus - Číslo tovaru 1114528
Obsah balenia:3 ks
Mačka-JAJ zeleno strieborné listy. Dekoratívna kvetina do záhonov alebo črepníka s mimoriadnou vlastnosťou: odplaší zo záhrady mačky, psov a zajace, neznášajú totiž jej silnú vôňu! Vytvára hustý, rozvetvený ker. Kvitne celé leto. Prezimovanie na mieste bez mrazov.
6,80 € / balenie

Cena s DPH (brutto) plus prepravné náklady

Doba kvitnutia apríl, máj, jún, júl, august, september
Stanovisko polotieň, slnečné
Mrazuvzdorné citlivé na mráz
Výsadbová vzdialenosť (cm) 50
Farba modrá (fialová)
Výška dospelej rastliny 30-50 cm
STANOVISKO: Slnečné až polotienisté PÔDA: Humózna, priepustná, skôr suchá nie príliš vlhká HNOJENIE: Pravidelne tekutým hnojivom pridaným do zálievky VÝŠKA: 30 - 50 cm VÝSADBOVÁ VZDIALENOSŤ: Medzi rastlinou a priestorom, ktorý má chrániť: 1,00 - 1,50 m REZ: Môže sa zastrihnúť, pokiať je to nutné, a to v máji, po zazimovaní. PREZIMOVANIE: Svetlé a chladné miesto chránené pred mrazom. Zazimuje sa bez hnojenia a výdatného zalievania – len minimálna vlhkosť. Listy rastlín šíria zápach, ktorý zvieratá nemajú rady. Čím je lístie suchšie, tým je intenzita zápachu väčšia. Rastlina nie je pre zvieratá ani človeka jedovatá.
Zákazníci tiež kúpili
Naposledy zobrazené