4 Korunkovka kráľovská
4 Korunkovka kráľovská
4 Korunkovka kráľovská
     
Rastliny nie sú tovarom vyrobeným v továrni, preto sú rozdielne. Upozorňujeme, že na ilustračných fotografiách sú zobrazené plne vyvinuté rastliny pestované za optimálnych podmienok. Na obrázku je jeden vybratý ukážkový exemplár. Každá rastlina sa do určitej miery odlišuje tvarom, farbou, veľkosťou a vzhľadom. To nemá vplyv na kvalitu rastliny.

4 Korunkovka kráľovská

Fritillaria imperialis rubra+lutea - Číslo tovaru 5511608
Obsah balenia:4 ks
Super ponuka! 4 kusy Korunkovky kráľovskej. Impozantné kvety, ktoré odplašia navyše krty a hraboše. Kvitne apríl - máj, výška 80 - 90 cm, výsadbová vzdialenosť 30 cm, hĺbka výsadby 20 cm. Vhodná i na rez. 2 x Citrónovožltá + 2 x Oranžová
30,30 € / balenie

Cena s DPH (brutto) plus prepravné náklady

Doba kvitnutia apríl, máj
Stanovisko tieň, polotieň, slnečné
Výsadbová vzdialenosť (cm) 30
Výška dospelej rastliny 80-90 cm
STANOVISKO: Slnečné až polotienisté, možné aj tieň PÔDA: Výživná, nie veľmi vlhká, kyprá a neutrálna PESTOVANIE: sadíme asi 20 cm hlboko, vzdialenosť medzi rastlinami 30 cm HNOJENIE: Skoro na jar záhradným kompostom alebo hnojivom. Behom kvitnutia občas tekutým hnojiovm v zálievkovej vode. KVETY: Apríl – máj, vhodná aj ako rezaná kvetina. Keď sa neobjavia žiadne kvety, nemá dostatok živín, potrebuje veľmi vysokú dávku živín. VÝŠKA: 90 – 100 cm PREZIMOVANIE: Odolná voči zime, zostáva v pôde a rozmnožuje sa dcérskymi cibuľkami. POZNÁMKA: Cibule vydávajú ostrý zápach po zverine, hraboši to nemaju radi.
Zákazníci tiež kúpili
Naposledy zobrazené