Farebné Primule (3)
Rastliny nie sú tovarom vyrobeným v továrni, preto sú rozdielne. Upozorňujeme, že na ilustračných fotografiách sú zobrazené plne vyvinuté rastliny pestované za optimálnych podmienok. Na obrázku je jeden vybratý ukážkový exemplár. Každá rastlina sa do určitej miery odlišuje tvarom, farbou, veľkosťou a vzhľadom. To nemá vplyv na kvalitu rastliny.

Farebné Primule (3)

Primula - Číslo tovaru 6621435
Obsah balenia:3 ks
Prvé jarné kvety. Je ponúkaná v pestrej palete farieb. Jedná sa o nenáročnú trvalku, ktorú je možné pestovať v záhone, skalke alebo v nádobe. Jedna z prvých jarných kvitnucích rastlín. Náhodná kombinácia farieb.
6,90 € / balenie

Cena s DPH (brutto) plus prepravné náklady

Doba kvitnutia marec, apríl, máj
Stanovisko polotieň, slnečné
Mrazuvzdorné mrazuvzdorné
Farba viacfarebná (pestrá)
V kontajneri áno
Výška dospelej rastliny 15 cm
STANOVISKO: Slnečné až polotienisté. PÔDA: Výživná, mierne vlhká a mierne kyslá (s prímesou rašeliny). HNOJENIE: 1x na jar hnojivom na trvalky. ZÁLIEVKA: Podľa potreby a poveternostných podmienok, preferuje skôr stále mierne vlhkú pôdu ako sucho. VÝŠKA: 5 - 15 cm RAST: Vytvára prízemnú listovú ružicu, viac široký ako vysoký. KVETY: Farebný mix. KVITNUTIE: Marec až máj. REZ: Odkvitnuté kvety odstrániť. PREZIMOVANIE: Mrazuvzdorná, odporúčame na zimu zakryť čečinou.
Zákazníci tiež kúpili
Naposledy zobrazené