Dula v tvare-U
Rastliny nie sú tovarom vyrobeným v továrni, preto sú rozdielne. Upozorňujeme, že na ilustračných fotografiách sú zobrazené plne vyvinuté rastliny pestované za optimálnych podmienok. Na obrázku je jeden vybratý ukážkový exemplár. Každá rastlina sa do určitej miery odlišuje tvarom, farbou, veľkosťou a vzhľadom. To nemá vplyv na kvalitu rastliny.

Dula v tvare-U

Cydonia oblonga - Číslo tovaru 4433722
Obsah balenia:1 ks
Veľké plody sú polotvrdé. Silno aromatické a šťavnaté. Vhodné na prípravu kompótov a džemov. Dozrieva v októbri. Samosprašná.
71,61 € / balenie

Cena s DPH (brutto) plus prepravné náklady

Stanovisko polotieň, slnečné
Mrazuvzdorné mrazuvzdorné
Výsadbová vzdialenosť (cm) 100
Doba dozrievania október začiatok
Výška dospelej rastliny 250 cm
Stanovisko: Slnečné až polotienisté, teplé a svetlé Pôda: Výživná, priepustná, vlhká, mierne kyslá Hnojenie: Na jar viaczložkovým hnojivom na ovocné stromy (dávajte pozor na dávkovanie) Výška: Asi 2,5 metra, potreba miesta asi 1 meter Kvety: ružové máj, od 2. – 3. roku pestovania Plody: Pevná žltá šupka, krémovo žltá, sladkokyslá dužina. Zber: október Rez: Bočné výhonky skracovať hneď za 2. – 3. očkom Výška sa môže regulovať podľa vlastných požiadaviek. Prezimovanie: Zimovzdorná, u koreňov zakryť lístím alebo posekanou trávou. Pri výsadbe je potrebné ku stromu upevniť opornú tyč a nechať tam tak dlho, pokiaľ strom dostatočne nezosilnie.
Zákazníci tiež kúpili
Naposledy zobrazené