Meraldo (3)
Rastliny nie sú tovarom vyrobeným v továrni, preto sú rozdielne. Upozorňujeme, že na ilustračných fotografiách sú zobrazené plne vyvinuté rastliny pestované za optimálnych podmienok. Na obrázku je jeden vybratý ukážkový exemplár. Každá rastlina sa do určitej miery odlišuje tvarom, farbou, veľkosťou a vzhľadom. To nemá vplyv na kvalitu rastliny.

Meraldo (3)

Fragaria x ananassa 'Hummi - Meraldo' - Číslo tovaru 4440331
Obsah balenia:3 ks
Stále rodiaca jahoda. Ideálna odroda na pestovanie v menších domácich záhradách a balkónových nádobách. Po prvom zbere nasleduje krátka pauza a po nej priebežné dozrievanie po celé leto – až do prvých mrazov. Stredne veľké až veľké tmavočervené plody sa vyznačujú pevnou, šťavnatou dužinou a pravou sladkou jahodovou chuťou. Dozrieva od júna až do mrazov. Dodávame sadenice vo výživných téglikoch.
10,30 € / balenie

Cena s DPH (brutto) plus prepravné náklady

Stanovisko slnečné
Výsadbová vzdialenosť (cm) 20-25
Doba dozrievania jún začiatok
V kontajneri áno
STANOVISKO: slnečné PÔDA: Humózna a priepustná, obohatená rašelinou. SADENIE: Výsadbová jama musí byť tak široká a hlboká, aby korene mali dostatočné miesto. Stláčaniu koreňov sa vyvarujte. Srdiečko rastliny musí byť na povrchu pôdy. STAROSTLIVOSŤ: Pri suchom počasí behom prvých 14 dní musí byť pôda dobre vlhká, aby bol zaistený rýchly rast. HNOJENIE: 1x na začiatku tvorby nových výhonkov, 1x počas kvitnutia, 1x po zbere špeciálnym hnojivom na jahody. VZDIALENOSŤ: Vzdialenosť medzi riadkami: 60 – 80 cm. Vzdialenosť medzi rastlinami: 25 - 30 cm alebo 12 rastlín na 1 m2. ZBER: 2x rodiaca, v júni a v auguste. REZ: Po zbere ostrihnúť listy až k srdiečku POZOR: Jahody sadiť len do záhonov, kde minimálne 1 rok neboli žiadne iné jahody
Zákazníci tiež kúpili
Naposledy zobrazené